کد خبر: 19298733
تاریخ انتشار: دوشنبه 28 دي 1394
خانه » سایت های خبری » حزب الله سایبر » نشست مسئولان سیما و معاون اجتماعی ناجا برگزار شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از حزب الله سایبر:

حزب الله سایبر - سرویس اجتماعی

در این نشست ابتدا سردار منتظرالمهدی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران رسانه ملی و همکاری آنها در همنوایی و پوشش برنامه های پلیس در هفته ناجا بر استمرار این اهتمام و همیت تاکید کرد و گفت: رسانه ملی بهترین رویکرد برای برقراری ارتباط پلیس با مردم می باشد و از همین طریق است که می‌توان بدون واسطه وارد اذهان عمومی شد و آگاهی های لازم را در زمینه های مختلف اجتماعی به آنها القاء کرد.

در ادامه پور محمدی معاون سیما با بیان این که حضور هوشمندانه و پررنگ پلیس در رسانه حاکی از استراتژی هدفمند اجتماعی ناجا می باشد گفت: رسانه ملی آمادگی دارد که با همکاری کامل با پلیس بتواند سهمی در ارتقاء سطح آگاهی مردم به جهت پیشگیری از بزه های اجتماعی را داشته و همچنین مشارکت عموم را برای پیشگیری از وقوع جرم جلب کند.

همچنین مدیران شبکه های تلویزیون در خصوص تعاملات فی مابین از جمله تولید آثار مشترک در حوزه پیشگیری از جرم و توجه به مسائل اجتماعی در حوزه رسانه به بحث و گفت و گو پرداختند.

در این تبادل نظر، محور گفت و گو روی ساخت آثار نمایشی و تولید آثار مستند و میان برنامه های اجتماعی و همچنین برگزاری همایش های "ما(مردم و امنیت)"، "چادرهای آسمانی" در حوزه عفاف و حجاب و "پیامبر اعظم(ص)" در حوزه هنر و رسانه متمرکز بود.

در این نشست همچنین، معاون اجتماعی ناجا از زحمات "محمودرضا تخشید" مدیر سابق امور نمایشی سیما تقدیر و ابراز امیدواری کرد این همکاری با مدیریت جدید، همچون گذشته ادامه و بسط و گسترش یابد.

پایگاه خبری پلیس

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین