کد خبر: 19418218
تاریخ انتشار: یکشنبه 04 بهمن 1394
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محمد رضا زائری:

شماره جديد مجله خيمه منتشر شد. جهت تهيه مجله با اين شماره تماس بگيريد : هيأت قرآني إحيا02188806682
خلاصه اي از سرمقاله اين شماره كه يادداشت خوبي شد در باره شهداي روحاني مخصوصا شيخ نمر : سه قطره تحول آفرين !
قطره سپيد اشك : 
اين قطره سپيد در ساحت فردي تحول مي آفريند و جان بندگان مؤمن را شستشو مي دهد و در عرصه اجتماعي آبرويشان مي شود . كساني هستند كه خداوند اين قطره را روزي شان كرده و چشمشان را به قطره هاي اشك متبرك ساخته است.
قطره سياه مركب :
قطره مركب حاصل جوشش دانش و علم در سينه دانشمندان است كه قلم برداشته اند و معارف ديني و حقايق علمي را بر صفحه كاغذها ماندگار كرده اند و با نشر اين علوم و آگاهي ها به ستيز جهل و ظلمت رفته اند. جانهاي تيره را نور دانش داده اند و دلهاي تشنه را از زلال معرفت سيراب كرده اند. كساني هستند كه از نعمت اين قطره بهره دارند و با آثارشان موجب دگرگوني در باورهاي كساني مي شوند كه گاه فرسنگها با آنان فاصله دارند.قطره سرخ خون : 
قطره خون صادق ترين امضاي راستي ادعاست و آشكارترين گواه اداي عهد و پيمان كه از قداست و ارزشي ويژه در نزد خداوند برخوردار است. قطره خون حاصل ايماني سرشار و عميق در تربيتي جهادي و فرهنگي حسيني است. كساني هستند كه خدا آنان را براي اين قطره مقدس برمي گزيند و روح زندگي را با قطره هاي سرخ خونشان در ساحت فردي و اجتماعي جريان مي دهد.
سه قطره با هم !
اما اندك كساني نيز هستند كه هر سه قطره را با هم دارند ، اينان روحانيان دانشمندان شهيدند !
هم از معنويت مناجات و روحانيت انس با خداوند قطره سپيد اشك دارند و بر مصيبت كربلا سوگوارند. 
هم از سپهر گسترده دانش و علم ديني حوزوي و ذوق قلمي خود قطره سياه مركب را به دست آورده اند ، و هم بخت و اقبال تشرف به ساحت قدسى شهادت را يافته اند و در محراب خدمت و عبادت و جهاد به خون پاك خود غلتيده اند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین