کد خبر: 19454764
تاریخ انتشار: دوشنبه 05 بهمن 1394
خانه » حواشی » معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه » دیدار معاونین پرورشی شهرستان های استان آذربایجان شرقی با معاون محترم تبلیغ
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
با هدف آشنایی با فعالیت های معاونت تبلیغ

صبح دوشنبه معاونین پرورشی شهرستان های آذربایجان شرقی، در قالب جلسه ای با حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون تبلیغ حوزه های علمیه دیدار کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه:

به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه صبح دیروز، دوشنبه 14 دی ماه، معاونین پرورشی شهرستان های آذربایجان شرقی، در قالب جلسه ای با حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون تبلیغ حوزه های علمیه دیدار کردند.

در این جلسه که با هدف آشنایی با فعالیت های معاونت تبلیغ برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین نبوی با تشریح رویکرد تبلیغی معاونت تبلیغ و فعالیت های مدارس امین در سطح کشور، رهنمودهای لازم را جهت پیشرفت فعالیت های معاونین پرورشی ارائه کردند.

ایشان با بیان این نکته که خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه در کارهای فرهنگی و تربیتی باید به قصد جلب رضایت خداوند متعال و حضرت ولی عصر عجّل الله تعالی فرجه الشّریف انجام شود، روزمرگی و بی تفاوتی نسبت به سرنوشت دینی جامعه را از آسیب های مهم کار اداری دانستند.

معاون تبلیغ حوزه های علمیه ضمن بیان این نکته که کار فرهنگی و تربیتی در مدارس ابتدایی فوق العاده دارای اهمیت است، بر اولویت کار در این مدارس نسبت به فعالیت در دانشگاه تأکید کردند.

حجت الاسلام و المسلمین نبوی در پایان ضمن پاسخگویی به سؤالات میهمانان جلسه، اخلاص در عمل و سلامت فکری مسئولین و معاونین را بسیار با اهمیت دانستند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین