کد خبر: 19455883
تاریخ انتشار: دوشنبه 05 بهمن 1394
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » دوازدهمین اجلاس مدیران حوزه های علمیه خواهران شنبه هفتم آذر ماه با سخنرانی حضرت آیت الله العظمی جعفر سبحانی در قم آغاز می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

حجت‌الاسلام والمسلمین رسول ابراهیمیان، معاون ارتباطات حوزوی حوزه علمیه خواهران امروز 4 آذرماه در نشستی خبری در جمع خبرنگاران، با اشاره به برگزاری دوازدهمین اجلاس سراسری مدیران مدارس علمیه خواهران گفت: این اجلاس از سال 85 تا کنون برگزار شده است.

معاون ارتباطات و امور حوزه‌های علمیه خواهران در این نشست اهداف برگزاری اجلاس سراسری مدیران واحدهای آموزشی تربیتی حوزه‌های علمیه خواهران را تشریح کرد.

ابراهیمیان اجلاس را فرصت مناسبی برای بحث و تبادل نظرات و تجربیات در سطح کلان، انتقال آخرین تغییرات و خط مشی‌های ستاد به مدیران دانست و خاطرنشان کرد: اجلاس سراسری مدیران واحدهای آموزشی تربیتی حوزه‌های علمیه خواهران هر ساله با هدف بستر سازی ارتباط صمیمی، مستمر، هدفمند و تحکیم ارتباط میان مدیران و مسئولان مرکز، هماهنگی و تجمیع آرا، افکار و عقاید در ارتباط با اداره مدارس علمیه و تربیت طلبه، دستیابی به راهکارهای عملی جهت رفع معضلات و مشکلات پیش‌رو و انتقال آخرین تغییرات و خط مشی‌های ستاد به مدیران برگزار می‌شود.

معاون ارتباطات و امور حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به موضوعی محور بودن هر ساله اجلاس گفت: شعار و موضوع امسال اجلاس «تربیت، تبلیغ و رسالت حوزه‌» است که تمام برنامه‌ها حول این موضوع برنامه‌ریزی شده است.

 حجت‌الاسلام ابراهیمیان در ادامه به تشریح کمیسیون‌های نه‌گانه پرداخت و تصریح کرد: اجلاس سراسری مدیران از 9 کمیسیون فرهنگی با عنوان آموزش و تربیت، آموزش و تبلیغ، پژوهش و تربیت، پژوهش و تبلیغ، تبلیغ چهره به چهره، تبلیغ مجازی، تبلیغ مکتوب، مشاوره و تکنولوژی تبلیغ تشکیل شده است.

 

 

برنامه کمسیونهای نه گانه اجلاس سراسری مدیران

جهت دریافت کلیک فرمایید

 

نیم نگاهی به برنامه های آینده معاونت فرهنگی تبلیغی

جهت دریافت کلیک فرمایید

 

 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین