کد خبر: 19455913
تاریخ انتشار: دوشنبه 05 بهمن 1394
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » دیدار معاونان فرهنگی مدارس علمیه خواهران سراسر کشور با حجت الاسلام اسکندری معاون محترم فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران،با هدف همگرائی و هم افزائی و استفاده از نقطه نظرات و پیشنهادات معاونان محترم فرهنگی تبلیغی استانی و مدارس علمیه خواهران جلسه دیدار معاونان محترم فرهنگی سراسر کشور با حجت الاسلام و المسلمین را برگزار می نماید.

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران،با هدف همگرائی و هم افزائی و استفاده از نقطه نظرات و پیشنهادات معاونان محترم فرهنگی تبلیغی استانی و مدارس علمیه خواهران جلسه دیدار معاونان محترم فرهنگی سراسر کشور با حجت الاسلام و المسلمین اسکندری را برگزار می نماید.

معاونان محترم فرهنگی می توانند به سایت معاونت محترم فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران به آدرس farhangi.whc.ir مراجعه و با ورود به صفحه مجازی ویژه این دیدار و دریافت نام کاربری و رمز عبور در این جلسه شرکت نمایند.

لازم به ذکر است این دیدار ساعت 10 روز دوشنبه 1394/7/6 به صورت مجازی و در بستر اینترانت(شبکه یکپارچه حوزه های علمیه خواهران) برگزار خواهد شد.

اطلاعات لازم در خصوص ملزومات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز جهت شرکت در جلسه یاد شده و همچنین مشخصات کاربری از طریق پیام اتوماسیونی به استحضار معاونان محترم فرهنگی رسانده شده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین