کد خبر: 19455917
تاریخ انتشار: دوشنبه 05 بهمن 1394
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » آیت الله العظمی صافی با خلق آثار هنری پاسخ اهانت به قرآن را بدهیم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی با بیان این که خوشحالیم که هنرمندان ما چنین تفکری دارند و بخاطر اینکه پاسخ توهین ها به قرآن را بدهند، اینگونه آثار را خلق می کنند گفتند: هنرنمایی های قرآنی قطعا موجب رغبت بیشتر مردم به قرآن و رشد ترویج فرهنگ قرآن در بین مردم خواهد شد.

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

به گزارش خبرگزاری «حوزه» این مرجع تقلید ظهر امروز در مراسم  رونمایی از دو اثر قرآنی گفتند: این گونه هنرنمایی‌های قرآنی قطعا موجب رغبت بیشتر مردم به قرآن و رشد ترویج فرهنگ قرآن در بین مردم خواهد شد.

ایشان افزودند: راه حل رسیدن ما به موفقیت و حصول نتایج مفید و با برکت در همه امور، تاسی به قرآن است و اگر فیضی باشد در همین آیات نورانی قرآن است.

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی بیان کردند: واقعا زبان از توصیف چنین اثر عظیمی که کلمات پروردگار را با این زیبایی به تصویر کشیده قاصر است و نمیتوانم خوشحالی خود را از این اثر نفیس قرآنی بیان کنم.

ایشان گفتند: چیزی در این دنیا از قرآن بالاتر نیست و ما هم اگر به قرآن پایبند و متمسک باشیم در مسیر زندگی به توفیقات عالیه دست می یابیم.

این مرجع تقلید اظهارکردند: اگر کسی خیر دنیا و آخرت را می خواهد، باید به قرآن متمسک شود، قطعا اگر کسی دست از قرآن بکشد از حقیقت دین خارج شده و به خیر دنیا و آخرت نمی رسد.

معظم له بیان کردند:  این همت بلند که موجب خلق این اثر فاخر قرآنی شده است، قطعا از یک تفکر عالی نشات می گیرد و خوشحالیم که هنرمندان ما چنین تفکری دارند و بخاطر اینکه پاسخ توهین ها به قرآن را بدهند، اینگونه آثار را خلق می کنند.

ایشان گفتند: قرآن همه چیز ماست و اگر از آن غافل شویم از خیر دو دنیا محروم می شویم؛ باید قدر قرآن را بدانیم و بدانیم که فقط با تعظیم به قرآن و عمل به آن است که می توانیم کسب فیض کنیم و از نعمات الهی بهره مندگردیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین