کد خبر: 19455921
تاریخ انتشار: دوشنبه 05 بهمن 1394
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » پس از سال ها چشم انتظاری؛ مردم استان چهارمحال و بختیاری با رهبر معظم انقلاب دیدار می کنند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

کاروان هزار نفری مردم استان چهارمحال و بختیاری، پس از سال ها چشم انتظاری، با پیگیری های حجت الاسلام والمسلمین نکونام، شامگاه سه شنبه جهت دیدار با رهبر معظم انقلاب به تهران اعزام شدند.

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

کاروان هزار نفری مردم استان چهارمحال و بختیاری، پس از سال ها چشم انتظاری، با پیگیری های حجت الاسلام والمسلمین نکونام، دقایقی پیش، جهت دیدار با رهبر معظم انقلاب به تهران اعزام شدند.

 

این تعداد افراد در قالب 25 دستگاه اتوبوس از شهرستان های 9 گانه این استان و با توجه به سهیمه بندی مشخص و طبق برنامه ریزی منسجم، دقایقی پیش عازم تهران شدند تا فردا صبح با ولی امر مسلمین جهان دیدار و تجدید پیمان کنند.

 

گفتنی است دیدار با رهبری از جنبه ‌های گوناگون برای مردم استان چهارمحال و بختیاری حائز اهمیت است چراکه این دیدار ابعاد مختلف و انعکاس رسانه‌ ای بسیار بالایی دارد و می ‌تواند غبار و حصر محرومیت ‌های تاریخی استان را بزداید.

 

حجت الاسلام سیدشهاب الدین طباطبایی، امام جمعه کوهرنگ نیز که همراه با سایر قشرهای مختلف مردمی عازم این سفر با برکت شده است، به خبرنگار ما گفت: این دیدار به یقین مایه فخر مردم استان چهارمحال و بختیاری خواهد بود و با خود برکات بسیاری را برای استان به ارمغان خواهد آورد.

 

وی تجدید پیمان و عهد با ولایت را مهم ترین هدف این دیدار تاریخی بیان کرد و گفت: مردم استان چهارمحال و بختیاری از سال ها قبل منتظر دیدار با ولی و آقای خود بودند و برای این دیدار و تجدید عهد لحظه شماری می کنند و سر از پای نمی شناسند که به فضل الهی فردا تحقق خواهد یافت.

 

امام جمعه کوهرنگ با تشکر از پیگیری های مجدانه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد برای فراهم آوردن زمینه این دیدار مردمی، گفت: باید این روز در تاریخ استان چهارمحال و بختیاری برای همیشه ثبت و ماندگار شود.

 

این مقام مسؤول با اشاره به رشادت های قوم بختیاری و لر در صحنه های مختلف نظام اسلامی و با بیان وفاداری آن ها به انقلاب و رهبری خود اظهار داشت: این مردم نشان داده اند که همیشه گوش به فرمان ولایت هستند و در همه صحنه های حساس نظام پیش قدم خواهند بود.

 

حجت الاسلام طباطبایی با بیان این که این دیدار توان و تراز ولایتمداری مردم استان چهارمحال و بختیاری را بالا می برد، اظهار داشت: باید یک روز در تاریخ تقویم ایران برای دیدار همه اقوام بختیاری با رهبر فرزانه انقلاب برای همیشه مشخص و ثبت شود و این پیگیری مسؤولان مربوطه و متولیان امر را می طلبد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین