کد خبر: 19455940
تاریخ انتشار: دوشنبه 05 بهمن 1394
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار دبیر کل گروه مقاومت النجباء: کاش در کنار مجاهدان بودم و توفیق شهادت نصیبم می شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در دیدار دبیر کل گروه مقاومت النجباء تاکید کرد: پیروزی مسلمانان در برابر جریان تکفیر پیروزی حق بر باطل است و همه باید زیر پرچم اسلام از این آیین آسمانی دفاع کنیم.

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

به گزارش خبرگزاری رسا، دبیر کل گروه مقاومت حزب الله النجبا حجت الاسلام آقای شیخ اکرم کعبی و حجت الاسلام آقای شیخ جابر با حضور در بیت حضرت آیت الله صافی گلپایگانی با این مرجع تقلید دیدار کردند.


حضرت آیت الله صافی ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار و ستودن پیروزی‌های گروه مقاومت النجبا و دیگر گروه‌های مقاومت در مقابله با تکفیری‌ها فرمودند: از حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف برای شما توفیقات بیشتر را در عرصه مجاهدت و دفاع از اسلام و حرم‌های اهل البیت علیهم السلام مسألت می‌نمایم.

 

این مرجع تقلید در قسمت دیگری از بیانات خود اظهار داشت: پیروزی مسلمانان در برابر جریان تکفیر پیروزی حق بر باطل است و همه باید زیر پرچم اسلام از این آیین آسمانی دفاع کنیم.

وی با تأکید بر حفظ وحدت میان همه گروه‌های مقاومت اسلامی افزود: ای کاش در کنار مجاهدان بودم و توفیق شهادت نصیبم می‌شد. اکنون هم دعاگوی همه مجاهدان هستم و برای همه گروه‌های مقاومت از خداوند متعال طلب نصرت و پیروزی دارم.
 

در ابتدای این دیدار، گزارشی از آخرین وضعیت سوریه و عراق و پیروزی‌های جبهه مقاومت اسلامی در مواجهه با تکفیری‌ها ارائه شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین