کد خبر: 19459097
تاریخ انتشار: دوشنبه 05 بهمن 1394
خانه » حواشی » معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » اقدامات اداره سنجش در تابستان 93
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:
جناب آقای صبایی مدیر اداره سنجش حوزه‏های علمیه خواهران قم در نشستی خبری عملکرد این اداره در تابستان سال 93  را تشریح کردند.
ایشان عملکرد اداره سنجش در تابستان 93 را در چهار بخش طراحی و کارشناسی سوالات امتحانات متمرکز سطح دو، امتحانات متمرکز سطح سه، امتحانات غیر حضوری سطح سه و همچنین امتحانات طلاب مرکز علوم اسلامی جانبازان اعلام کردند.
ایشان در ادامه افزودند: اداره سنجش با هدف ارتقاء سطح علمی طلاب و همچنین امکان ارزیابی سنجش علمی طلاب در سراسر کشور اقدام به طراحی سوالات برای طلاب محترم حوزه های علمیه می‏ نماید.
ایشان فعالیت این اداره در تابستان 93 را طراحی و کارشناسی 1700 سوال برای امتحانات متمرکز مرکز مدیریت حوزه خواهران دانستند که از این تعداد 341 سوال مربوط به آزمون مجدد سطح دو، تعداد 393 سوال مربوط به
آزمون مجدد سطح سه و داوطلبان تحصیلات تکمیلی در گرایش‏های مختلف فقه واصول، تفسیر و علوم قرآن، تاریخ، فلسفه و کلام و تعداد 100 سوال نیز جهت آزمون‏های سطح یک مرکز علوم اسلامی جانبازان و همچنین تعداد 876 سوال نیز جهت آزمون‏ های مجدد سطح سه غیر حضوری بوده است.  
ایشان در ادامه افزودند: به جهت کاهش هزینه، سرعت در ارسال سوالات در کنار حفظ امنیت سوالات، تمامی سوالات از طریق اتوماسیون و به صورت رمز گذاری شده برای مدیران استانی ارسال می‏ گردد.
ایشان در پایان افزودند: این اداره به جهت کمک علمی به مصححین برگه‏ های امتحات متمرکز و همچنین ایجاد وحدت رویه در تصحیح اوراق، جوابیه تمامی امتحانات را بعد از برگزاری برای تمامی مدیران استانی ارسال می‏ نماید.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین