کد خبر: 19461068
تاریخ انتشار: دوشنبه 05 بهمن 1394
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » مرجع عالیـقدر : دولت مراقب بدعهدی آمریکا و غرب باشد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی همگان را به رعایت قانون در مسائل انتخاباتی دعوت کردند و با اشاره به اجرای برجام از دولتمردان خواستند مراقب بدعهدی آمریکایی ها و طرف های مقابل باشند.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

معظم له امروز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم با اشاره به اجرای برجام بر ضرورت هوشیاری و مراقبت همه جانبه مسؤولان نسبت به رفتارهای آمریکایی و نقض عهد آنها و طرف های مقابل تاکید کردند و گفتند : در ماجرای برجام همان گونه که رهبر معظم انقلاب تاکید فرمودند، باید مسؤولان هوشیار و آگاه باشند. در روزهای اخیر اتفاقاتی افتاد و آمریکایی ها نشان دادند که به بهانه های مختلف به دنبال عهد شکنی و نقض پیمان هستند.

ایشان افزودند: آمریکایی ها احتمالا طی روزها و هفته های آینده مباحث دیگری همچون حقوق بشر را مطرح خواهند کرد؛ به همین دلیل مسؤولان ما باید بیش از گذشته هوشیار باشند و دقت کنند تا خدایی ناکرده حقوق ملت تضییع نشود.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم حفظ و تقویت بیش از پبش وحدت در کشور، گفتند : امروز، روزی است که همه باید با حفظ وحدت و همدلی و انسجام داخلی برای تعالی کشور بکوشند. مرجع عالیقدر به مسائل انتخاباتی اشاره و با توصیه همگان به رعایت قانون خاطرنشان کردند: همه باید در تمامی مراحل انتخابات تابع قانون باشند و قانون را فصل الخطاب بدانند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی حضور گسترده مردم در انتخابات را مهم ارزیابی و تاکید کردند: همه باید حضوری پر رنگ و گسترده در انتخابات داشته باشیم و وحدت و همدلی خود را به جهانیان نشان دهیم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین