کد خبر: 20303268
تاریخ انتشار: جمعه 09 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » نکته آنلاین » آمورش مجازی «وصایای امام» در دانشگاه آزاد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نخستین دوره آموزش غیرحضوری مدرسان درس «وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی(ره)» با همکاری مرکز فرهنگی- دانشگاهی امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی و واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از نکته آنلاین: به گزارش نکته آنلاین ، این دوره آموزشی به صورت مجازی و با هدف ساماندهی و آموزش اساتید درس وصیت نامه امام خمینی (ره) در راستای تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی و اجرایی نمودن بخشنامه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
 
دوره آموزش مجازی مدرسان درس وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی(ره) ویژه مدرسان در قالب 32 کلاس درس به صورت آنلاین همزمان در 32 استان کشور به مدت 20 ساعت آموزشی برگزار شد و تجربه موفقی از برگزاری مجازی دوره‌های مورد نیاز اساتید و دانشجویان بود.
 
عناوین دروس ارائه شده در این دوره روش‌های تدریس وصیت نامه، مباحث اعتقادی وصیت نامه، جریان شناسی سیاسی و فکری، روش شناسی تفسیر وصیت نامه و سنت وصیت نامه نویسی در اسلام توسط اساتید مجرب حوزه و دانشگاه برای دانشجویان تدریس شد.
 
واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد به عنوان بزرگترین دانشگاه مجازی کشور با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین سازمان‌های دولتی و خصوصی دوره‌های گوناگونی را به صورت مجازی در سراسر کشور برگزار می‌کند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین