کد خبر: 20339882
تاریخ انتشار: جمعه 09 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » نکته آنلاین » دشمن شادکن ها نباید وارد مجلس خبرگان شوند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حجت الاسلام صدیقی، خطیب جمعه تهران:

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: نباید کسانی حتی به تعداد کم وارد این مجلس شوند که باری برای نظام و دشمن شاد کن باشند.

به گزارش چی 24 به نقل از نکته آنلاین: به گزارش نکته آنلاین ، حجت الاسلام و المسلمین صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران اظهار کرد: انتخابات یک فرصت است. در کشورمان برگزاری انتخابات و شرکت در آن تضمین جمهوری اسلامی و تضمین بقای مردم سالاری و همچنین پشتوانه ملی حکومت است. نه تنها حضور مردم آبروی نظام است بلکه نشان دهنده فرهنگ و رشد آنان نیز است.

وی ادامه داد: باید از فرصت انتخابات که هم حق و هم وظیفه و تکلیف است استفاده کرد. مردم ما مثل گذشته برای حفظ آبروی نظام به شهدای انقلاب و رهبرمان لبیک می‌گویند و انتخابات پرشوری را رقم می‌زنند.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به مسأله نفوذ در انتخابات اظهار کرد: نکند خدای ناخواسته شاهد مجلسی باشیم که بیانیه آمریکایی در آن خوانده شود یا مجلس خبرگان‌مان محل زور آزمایی این گروه و آن گروه شود. مجلس خبرگان سنگر انقلاب و ولایت است. پشتوانه نظام و چشم بینای رهبری است. خبرگان ما مسائل مهم را به رهبری منتقل می‌کند. نباید کسانی حتی به تعداد کم وارد این مجلس شوند که باری برای نظام و دشمن شاد کن باشند.

وی تصریح کرد: با این که شورای نگهبان صلاحیت عده‌ای را احراز کرده است اما تکلیف‌مان هم در مورد مجلس شورای اسلامی و هم در مورد مجلس خبرگان تمام نشده است. باید چشمان‌مان را باز کنیم و از گذشته عبرت بگیریم. مردم بصیر و ولایت‌مدار ما که 9 دی را رقم می‌زنند حساستر از گذشته به لیست‌ها و مبدا ارائه لیست‌ها توجه کنند. ان شاء الله که لیست انتخابی مردم از یک منبع غنی و اسلامی تشکیل شده است.

صدیقی با بیان اینکه انتخاب اصلح به بصیرت نیاز دارد که خداوند آن را منوط به تقوا کرده است گفت:‌ اگر تقوا را در زندگی رعایت کنیم خودمان خوشحال‌تر هستیم. آدم بعد از گناه اولین شکست را پیش خودش می‌خورد. 

خطیب موقت نمازجمعه تهران همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرایی شدن برجام گفت: مردم انتظار دارند در پسابرجام رکود شکننده و بیکاری جوانان معالجه شود.

وی در ادامه تاکید کرد: نکند با پسابرجام کالاهای اروپایی و آمریکایی ما را تبدیل به موجودات مصرف‌کننده واقتصادمان را تبدیل به اقتصاد لیبرالی کند.

صدیقی حل بیکاری، تکیه بر نیروهای داخلی، سامان دادن به مسائل اقتصادی و عمل کردن به اقتصاد مقاومتی از جمله ضروریاتی دانست که باید در پسابرجام مورد توجه قرار بگیرد.

وی با تاکید براینکه باید به مسئله فرهنگ توجه بیشتری داشته باشیم، اظهار داشت: مسئولان ما باید همراه با ملت باشند و به مسائل ارزشی دینی و اقتصاد بیش از پیش بپردازند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران همچنین دستگیری سربازان آمریکایی در آب‌های خلیج‌ فارس توسط سپاه را اقدامی به موقع دانست و ضمن تشکر از نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این اقدام در یک زمان بسیار مناسب و در پسابرجام که بعضی‌ها قدرت آمریکا را بزک می‌کردند صورت گرفت.

وی افزود: بازداشت و اسارت سربازان آمریکایی نشانه روح حماسی و عزت‌مدار نیروهای دریایی سپاه پاسداران بود و رزمایش ما در بندرعباس نیز اقتدار ما در دریا را به تصویر کشید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین