کد خبر: 20399789
تاریخ انتشار: شنبه 10 بهمن 1394
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » دیدار وزیرکشور با آیت الله العظمی نوری همدانی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور روز پنجشنبه با حضور در بیت مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی با معظم له دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

حضرت آیت الله العظمی نوري همداني مدظله العالی در این دیدار با قدردانی از از زحمات شخص وزير و مجموعه وزارت کشور که اين ايام شبانه روز مشغول تلاش و آماده سازي براي انجام انتخابات هستند،ضمن توصيه به وحدت، انسجام و تبعيت از قانون، تاکيد کردند: همه بايد با حضور گسترده در انتخابات حماسه اي ديگر براي اقتدار نظام اسلامي خلق کنند.

ایشان گفتند :همان گونه که حق هر فرد حق الناس محسوب مي شود که بايد حفظ و دقت شود؛ از طرفي شوراي نگهبان نيز حق الناس است و اگر کسي بي جهت اين نهاد که قانون اساسي مشخص کرده و وظيفه نظارت استصوابي براي او قائل شده را تضعيف کرد، اين هم حق الناس است.

معظم له در بخش ديگري از سخنان خود اظهارات اخير رييس جمهور در پاسخ به سؤال خبرنگاري که نظر وي را درباره عربستان جويا شده بود، شايسته توصيف و خاطرنشان کردند : کسي که اين همه جنايت مرتکب شد تا عذرخواهي و جبران نکند قابل گفت وگو نيست. حضرت آيت الله العظمی نوري همداني مدظله العالی همچنین بر لزوم نظارت بر قيمت ها تاکيد و خواستار توجه بيشتر به مناطقي شدندکه بر اثر دچار حوادث غير مترقبه دچار آسيب شده اند.

گفتني است در ابتداي اين ديدار رحماني فضلي وزير کشور نيز گزارشي از فعاليت هاي اين وزارتخانه در عرصه هاي مختلف از جمله امنيت و اقدامات انجام شده به منظور برگزاري انتخابات اسفندماه ارائه کرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین