کد خبر: 20598306
تاریخ انتشار: یکشنبه 11 بهمن 1394
خانه » حواشی » رسالت » پیش نشست شب شعر «شاعرانه های انقلاب»
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد:

پنجاه و سومین جلسه از سری جلسات انجمن شعر طلاب خراسان رضوی تحت عنوان پیش نشست دومین جلسه شعرخوانی و بررسی شعر انقلاب برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:

حجت‌الاسلام عدالتی مجد، دبیر انجمن شعر طلاب خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: همه‌ی ما مدیون انقلاب و امام و شهیدان هستیم و برگزاری این جلسات، کاری است که از دست ما شاعران برمی‌آید.

به گزارش پایگاه فرهنگی-تبلیغی رسالات، پیش نشست دومین شب شعر «شاعرانه‌های انقلاب»، شب گذشته، با حضور اساتیدی چون حجت‌الاسلام والمسلمین صفری زرافشان و مسلم موسوی و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد، رئیس اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی نژاد برگزار گردید.

عدالتی مجد در این جلسه از برگزاری دومین نشست بررسی شعر انقلاب تحت عنوان «شاعرانه‌های انقلاب» در 24 بهمن‌ماه سال جاری خبر و از شاعران حوزوی برای سرودن شعر و شرکت در این نشست دعوت بعمل آورد.

در این جلسه که با حضور 23 تن از شاعران طلبه و غیرطلبه برگزار گردید، از میان 30 اثر قرائت شده در مورد امام، رهبری، شهدا و شاعران شهید طلبه حجج اسلام حاج مهدی فرودی و محمد سالم هوسی، 7 اثر مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین