کد خبر: 20629498
تاریخ انتشار: یکشنبه 11 بهمن 1394
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » دیدار جمعی از دانشجویان هند وپاکستان با مرجع عالیقدر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

جمعی از پژوهشگران و دانشجویان هند و پاکستان صبح امروز با مرجع عالیقدر شیعیان حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی دیدار کردند .

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

معظم له در این دیدار با بیان اینکه یکی از نعمت های خدا جوانی است، گفتند: تجربه نشان داده که در هر کاری جوان وارد شده توانسته گام های مفید و سازنده ای بردارد.از جمله مسائلی که جوان باید بداند، مسئله شناخت زمان است و لازم است بر اساس آن حرکت کند. شناخت زمان به معنای آگاهی داشتن از حوادث و اتفاقات و تحلیل درست از حوادث است.

ایشان با بیان این که پاکستان و هند از جمله کشورهایی هستند که مردم آن مسلمانند، اظهار داشتند: ولی متاسفانه حوادثی پیش آمده که نتواستند به درستی بصیرت خود را نشان دهند و به موقع درست تصمیم گیری کنند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی گفتند: از جمله آن مسائل حضور آمریکا در افغانستان و حمله عربستان به یمن و حضور بعضی از افراد از این کشور برای برقرار کردن آشتی بین ایران و عربستان است در این مسائل مسئولین پاکستان به خوبی عمل نکردند و بلکه متاسفانه باید گفت از عملکرد ظالمان هم حمایت کردند.

مرجع عالیقدر افزودند: مسئله تنها به اینجا ختم نمی شود، برخی ها در حمایت از عربستان اقدام به حمایت از تروریست کردند و جبهه ائتلاف علیه مردم مسلمان یمن تشکیل دادند و این ها مشکلاتی است که وجود دارد. معظم له ادامه دادند: در حال حاضر اسلام ناب با دشمنی های زیادی از سوی غرب و ایادی و نوکران اسرائیل مواجه است و این امر می طلبد، همه جوانان بصیرت لازم دراین رابطه داشته باشند و اتحاد خود را در برابر این عوامل و ستمگران اعلام نمایند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی تصریح کردند: در حال حاضر صفوف بین مسلمین و کفر مشخص است و راه مقابله هم مشخص است اگر این صفوف حفظ شود و مردم از بصیرت لازم برخوردار باشند و آماده جهاد که یکی از برنامه دین و پیامبران است باشند، قطعا شکست دشمن حتمی خواهد بود. ایشان گفتند: در ایران مردم ولایتمدار و جوانان آنها عاشق جهاد اند و این شوق حیات دارد و همین امر باعث شده این انقلاب و اسلام از همه گزند و فتنه سالم بماند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین