کد خبر: 20808917
تاریخ انتشار: دوشنبه 12 بهمن 1394
خانه » حواشی » رسالت » جذب و گزینش مبلغان خواهر در شبکه تبلیغی شرق کشور
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اداره امور مبلغان خواهر اعلام کرد:

فراخوان جذب و گزینش مبلغان، ویژه ی خواهران طلبه و فارغ التحصیل حوزه ی علمیه منتشر شد.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 

به گزارش پایگاه فرهنگی-تبلیغی رسالات، اداره امور مبلغان خواهر اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی جهت تکمیل و گسترش ظرفیت شبکه تبلیغی خود، فراخوان جذب و گزینش طلاب و فارغ‌التحصیلان حوزه علمیه در رتبه‌های تبلیغی و بشیران جوان را آغاز می‌کند.

شیخ‌علیشاهی، رئیس اداره امور مبلغان خواهر اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه اظهار داشت: اداره امور مبلغان خواهر، جهت تکمیل ظرفیت شبکه تبلیغی خود و در راستای بسترسازی مناسب در عرصه تبلیغ و پشتیبانی از فعالیت‌های تبلیغی مبلغان، این فراخوان را منتشر کرده است.

وی تابعیت جمهوری اسلامی ایران (ایرانی الاصل بودن) و قبولی در آزمون‌های کتبی و شفاهی را شرایط عمومی ثبت‌نام در این فراخوان دانست.

رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی داشتن حداقل 20 و حداکثر 34 سال و دارا بودن تحصیلات حوزوی پایه 3 تا 5 را از جمله شرایط اختصاصی بشیران جوان عنوان کرده و افزود: حداقل تحصیلات لازم مبلغان رتبه‌های 1، 2 و 3 جهت ثبت‌نام در این فراخوان سطح 2 حوزه خواهد بود و محدوده سنی در نظر گرفته شده برای این افراد 23 تا 45 سال است.

شیخ‌علیشاهی در مورد امتیازات تشکیل پرونده‌ی تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی بیان داشت: اولویت در اعزام‌ها، صدور مجوز گروه تبلیغی، صدور گواهی ارتقا رتبه تبلیغی برای فعالیت در نهادهای فرهنگی، استانی و کشوری، ارائه بسته‌های آموزشی و حمایتی و ارائه تسهیلات حمایتی از جمله امتیازات تشکیل پرونده‌ی تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی می‌باشد.

وی در پایان در مورد زمان و چگونگی ثبت‌نام تأکید کرد: خواهران علاقمند به تشکیل پرونده تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی، می‌توانند از روز پنج‌شنبه 15 بهمن‌ماه لغایت 15 اسفندماه، با همراه داشتن اسکن مدارک، به سایتwww.resalaat.ir  مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است، خواهران می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایند:

تلفن مستقیم: 32215141  تلفن‌خانه: 32233350  داخلی 8576

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین