کد خبر: 20828791
تاریخ انتشار: دوشنبه 12 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » انتقاد علی جنتی از حملات به آیت الله هاشمی: فکر نمی کنم در هیچ کجای دنیا مانند ایران به سرمایه های خود اینگونه لطمه بزنند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

وزیر ارشاد در مراسم گرامی داشت ورود امام خمینی (ره) به کشور، از هجمه ها به آیت الله هاشمی انتقاد کرد و خواستار احترام به او شد.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

«انتخاب»، علی جنتی گفت: آقای هاشمی یکی از استوانه‌های انقلاب هستند و ما انقلاب را با ایشان می‌شناسیم و ایشان در روزهای سخت برای انقلاب زحمت کشیده‌اند. در سال 54 ما مجبور به خروج از کشور شدیم و به سوریه و فلسطین رفتیم. کسی که در آن سال‌ها به کمک ما آمد و کمک کرد تا از علیه شاه به فعالیت بپردازیم آیت‌الله هاشمی بود که در سفری که به سوریه و سپس فرانسه و آمریکا داشتند به ما کمک کردند و با تمام فعالان در ارتباط بودند.

وی افزود: امام در صحبت‌های خودشان همواره به وحدت و یکپارچگی مردم و خودسازی و تهذیب نفس مسئولان تاکید می‌کردند تا وقتی که ملت ایران وحدت داشته باشند؛ ملت ما شکست‌ناپذیر است و تا زمانی که مسئولان با تهذیب نفس عمل می‌کنند؛ ملت ایران شکست‌ناپذیر است.

وزیر ارشاد ادامه داد: در برابر این توصیه‌های امام ما چگونه عمل کردیم؟ آیا ما به توصیه‌های امام عمل کرده‌ایم؟ آیا ما سرمایه‌های انقلاب را حفظ کرده‌ایم؟ من فکر نمی‌کنم در هیچ کجای دنیا مانند ایران به سرمایه‌های خود اینگونه لطمه بزنند.

کدخبر : 46393

۱۳۹۴/۱۱/۱۲ ۱۴:۲۷

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین