کد خبر: 20828800
تاریخ انتشار: دوشنبه 12 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » یا مرا به پرسپولیس بیاورید یا رگم را می زنم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

باشگاه پرسپولیس نمی خواهد بدعت غلطی را بر جا بگذارد اما از سوی دیگر پیشکسوت این باشگاه هم مسیر خوبی را انتخاب نکرده است.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

باشگاه پرسپولیس این روزها یک میهمان هر روزه دارد که که با حضورش در محل این باشگاه به دنبال یافتن شغلی فوتبالی برای خود است اما وی راهی را انتخاب کرده که به جایی نخواهد رسید.

منوچهر شفقتیان که چند هفته قبل در اعتراض به طرد شدن خود از فوتبال اقدام به دوختن لب خود کرده بود حالا بر تلاش خود برای یافتن شغل در بستر فوتبال و باشگاه سابقش تلاش می کند اما روشی که وی در پیش گرفته مسلما او را به جایی نمی رساند.

وی روز گذشته نیز با حضور در باشگاه پرسپولیس اقدام به جنجال سازی کرد و اینبار با تهدیدی مدل جدید درصدد بر آمد تا سرپرست این باشگاه را به دادن یک مسئولیت به وی متقاعد کند اما از سوی دیگر پرسپولیسی ها نمی خواهند آنگونه که این پیشکسوت می خواهد عمل کنند زیرا رفتن در این مسیر از دید آنها گذاشتن یک بدعت غلط است.

طاهری به عنوان نفر اول باشگاه بر این نظر است که اگر قرار است برای شفقتیان کاری صورت بگیرد آن کار نباید محصول یکسری جنجال سازی ها باشد و به دلیل جنجال روز گذشته این چهره که گفته می شود تهدید به زدن رگش بوده پروسه فعال شدن او در باشگاه پرسپولیس به تعویق افتاده است.

مسلما این بحث که فوتبال ما به پبیشکسوتان خود آنگونه که سزاوار آن هستند بها نمی دهد موضوعی بدیهی و قابل نقد است اما از طرفی برای ورود به چرخه فوتبال نیز هر راهی جائز نیست.

باشگاه پرسپولیس با سپردن موضوع این پیشکسوت به حسین عبدی قصد دارد برای وی در بخشی از زیر مجموعه پرسپولیس شغلی را فراهم کند اما آنچه مشخص است جنجال سازی چنین خواسته ای را به تعویق می اندازد.

کاپ

کدخبر : 46384

۱۳۹۴/۱۱/۱۲ ۱۴:۱۶

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین