کد خبر: 20852300
تاریخ انتشار: دوشنبه 12 بهمن 1394
خانه » حواشی » رسالت » هدف ما پاسخگویی سریع، شفاف و صحیح است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

حجت الاسلام روحانی مقدم جزئیات فعالیت دی ماه بخش های مختلف مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی نمایندگی خراسان رضوی را اعلام نمود.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی – تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام علی اکبر روحانی مقدم، مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در این رابطه گفت: پاسخگویان ما در دی‌ماه سال جاری بیش از 28 هزار مراجعه‌ را پاسخ گفته‌اند.

وی ادامه داد: 14000 مورد سؤال پیامکی، 3369 مورد ارتباط آن لاین، 525 سؤال مطرح شده از طریق سایت از جمله‌‌ی فعالیت‌های کارشناسان بخش فضای مجازی مرکز بوده که در مدت 1625 نفر ساعت صورت گرفته است.

وی ضمن اشاره به 10153 مورد برقراری تماس تلفنی با مرکز ملی در دی‌ماه گذشته اظهار داشت: تمام تلاش پاسخگویان و مدیران مجموعه، پاسخگویی سریع، شفاف و صحیح به مردم است.

روحانی مقدم با مثبت ارزیابی کردنِ میانگین برقراری روزانه 430 تماس با مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی اظهار داشت: تعداد تماس‌های مذکور در 1057 نفرساعت فعالیت پاسخگویات تلفنی صورت گرفته است که میانگین 9/6 پاسخگویی در هر ساعت و رشد قابل توجهی را نسبت به آذرماه نشان می‌دهد.

مدیر داخلی و مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با توجه به تحولاتی که قرار است در مرکز رخ دهد، در ماه اخیر جلساتی را با حضور کارشناسان قمی برای آشنایی کارشناسان با سامانه جدید پاسخگویی (تزر) برگزار کردیم.

وی در پایان عنوان داشت: هدف از تغییرات پیش رو یکپارچه‌سازی سیستم پاسخگویی است که در تحلیل اطلاعات و در سرعت و صحت پاسخگویی کمک شایانی خواهد کرد. هم‌چنین با یکپارچه شدن سیستم اشکالات و ایرادات بهتر شناخته خواهد شد و این باعث خدمت بهتر به مردم خواهد شد.

لازم به ذکر است که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی، آماده پاسخگویی به سؤالات مردم در حوزه‌های مشاوره خانواده، ازدواج، کودک و نوجوان، اخلاق، احکام شرعی، علوم قرآن و حدیث، کلام و اعتقادات، تاریخ اسلام، شبهات دینی، مشاوره دینی و احکام شرعی و... به چهار شیوه ارتباط تلفنی با شماره  096400، به  شکل عضویت در سایتeporsesh.com   و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461 و دریافت جواب سؤالات به صورت زنده در بخش «گفتگوی زنده» سایت می‌باشد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین