کد خبر: 20852463
تاریخ انتشار: دوشنبه 12 بهمن 1394
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » آیت الله العظمی نوری همدانی : مهمترین اصل انقلاب اسلامی ، ولایت فقیه است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی ظهر امروز در دیدار سیصد از اساتید بسیجی دانشگاه های کشوربا اشاره به آغاز دهه مبارک فجر گفتند : امروز 12 بهمن ماه در تاریخ جمهوری اسلامی جایگاه بلندی دارد؛ امروز امام به ایران وارد شد که نشان گر همین آیه بود که واقعا حق آمد و باطل نابود و محو شد.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

ایشان با بیان اینکه حق نابود شدنی نیست، افزودند: حق هرگز تسلیم باطل نشده است در حالی که باطل همیشه با تجهیزات خود در مقابل حق ایستاده است. مرجع عالیقدر ادامه دادند : ما باید بیدار باشیم و در زمان خود افرادی را که در راه باطل حرکت می‌کنند را به خوبی بشناسیم و با آنها مبارزه کنیم.

معظم له با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی باطل با همه تجهیزات خود از ایران محو و نابود شده است، عنوان کردند: خداوند به امام خمینی(ره) چنان قدرتی داد که با ایمان و توکل حماسه ساز شد و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی اظهار داشتند: تمامی مستکبران دنیا از شاه پشتیبانی می‌کردند اما امام خمینی(ره) با قدرت تمام رژیم شاهنشاهی را که برخلاف اسلام عمل می‌کرد نابود کرد. ایشان افزودند: امام خمینی(ره) بحران ۸ ساله دفاع مقدس را به خوبی مدیریت کردند و جنگ را به پیروزی رساندند. مرجع عالیقدر با بیان اینکه انقلاب ایران دارای اصول و شاخص‌هایی است، تصریح کردند : مهمترین اصل انقلاب اسلامی ولایت فقیه است که به ادامه مبارزه پیامبران و ائمه می‌پردازد. معظم له افزودند :دومین شاخص جهاد به هرشکلی است که دلیل امنیت بیش از حد ما همین عشق به شهادت و نهراسیدن از مرگ است و به همین دلیل آرزوی همه ما مردن در میدان نبرد است.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی با اشاره به شاخص های دیگر نظام اسلامی گفتند: قبل از انقلاب همه از حاکمان می ترسیدند اما امروز خودباوری و شجاعت در مردم ما متبلور است که نشان بر این مدعا دست یابی به صنایع مختلف است و همچنین استکبار ستیزی در خون ما جریان دارد و تا دشمنان خود بزرگ بینی دارند ما دست دوستی به آنها نمی دهیم.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه در پایان با بیان این یکی از اصول انقلاب ما صهیونیست ستیزی است، خاطرنشان کردند: بنابر فرموده رهبر معظم انقلاب این غده سرطانی تا چند سال دیگر نابود می شود و ما افق روشن این امر را با ظهور امام زمان(عج) نگاه می کنیم و خودمان را سرباز این کشور اسلامی می دانیم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین