کد خبر: 21063375
تاریخ انتشار: سه شنبه 13 بهمن 1394
خانه » حواشی » رسالت » جلسه ویژه سرهنگ جهانشیری با کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی نمایندگی خراسان رضوی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتا خراسان رضوی چهارشنبه 14 بهمن ماه در جلسه ای ویژه با کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی نمایندگی خراسان رضوی دیدار می کند.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 

به گزارش پایگاه فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام علی اکبر روحانی مقدم، مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در این رابطه اظهار داشت: این جلسه‌ی ویژه ساعت 12 چهارشنبه 14 بهمن ماه با حضور رئیس پلیس فتا خراسان رضوی، سرهنگ جواد جهانشیری و کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی در کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی نژاد برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت تعامل نهادهای فرهنگی و دینی با دستگاه‌های انتظامی گفت: با توجه به گسترش روزافزون استفاده از ابزارهای نوین ارتباط جمعی و شبکه‌های اجتماعی و رشد جرائم و تخلفات فضای مجازی، برگزاری چنین جلساتی بسیار ضروری است.

روحانی مقدم ادامه داد: به روز کردن اطلاعات، آشنایی با جرائم و آسیب‌های موجود در فضای مجازی و بررسی راهکارهای مقابله با تنش‌های ناشی از چنین پدیده‌ای می‌تواند کارشناسان این مرکز را در پاسخگویی و ارائه مشاوره‌های مؤثرتر مدد رساند.

گفتنی است هم‌‌اکنون در ایران حدود ۶۶‌ میلیون کاربر از فضای مجازی استفاده می‌‌کنند که ۴۶‌ درصد آن‌‌ها از طریق تلفن ‌همراه در اینترنت حضور دارند. هم‌چنین از کل جرائم رایانه‌‌ای ۶ درصد آن‌‌ها در وب اتفاق می‌‌افتد و ٩۴‌ درصد جرائم در لایه پنهان وب رخ می‌‌دهد که عمده‌ فعالیت‌‌های گروه‌‌های تروریستی از جمله عضوگیری، آموزش، اجرای عملیات و نوع ماموریت‌‌ها در این لایه پنهان وب شکل می‌‌گیرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین