کد خبر: 21190137
تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 بهمن 1394
خانه » حواشی » رسالت » برگزاری کارگاه شعر کودک
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره آموزش های کاربردی تبلیغ خبر داد:

کارگاه آموزشی آشنایی با ادبیات کودک و نوجوانان ویژه طلاب شرکت کننده در دوره تربیت مبلغ معارف اسلامی با گرایش کودک و نوجوان در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار گردید.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 

به گزارش پایگاه فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت الاسلام محمد مهدی غفوری طلب، رئیس اداره آموزش های کاربردی تبلیغ اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه گفت: آشنایی با ادبیات کودک و نوجوان در حوزه‌ی شعر و سرود و کارگاه مصداق‌یابی اشعار و سرودهای مناسب برای کودکان و نوجوانان از جمله موضوعات مورد طرح در این واحد درسی می‌باشد.

وی اظهار داشت: آشنایی با ادبیات کودک و نوجوان، روان‌شناسی کودک و نوجوان، کارگاه تمرین و اجرا 1 شامل سرفصل‌هایی چون طراحیف خوشنویسی و کاردستی، کارگاه تمرین و اجرا 2 شامل سرفصل‌هایی چون بازی، مسابقه، خلاقیت و ... برخی از واحدهای درسی این دوره‌ی آموزشی است.

وی در مورد مزایای شرکت در این دوره‌‌ی آموزشی گفت: بهره‌گیری از اساتید مجرب، عضویت در شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، ارائه گواهینامه و اولویت در اعزام‌های تخصصی از جمله مزایای شرکت در این دوره می‌باشد.

غفوری‌طلب در پایان یادآور شد: طلاب عزیز برای دریافت اطلاعات کامل‌‌تر در مورد این دوره‌های آموزشی می‌توانند به اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ به آدرس چهارراه خسروی، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، طبقه‌‌ی سوم، دفتر اداره آموزش‌های کاربردی تبلیغ مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 32233350 داخلی 8678 یا 8529 یا با شماره مستقیم 32251262 تماس حاصل نمایند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین