کد خبر: 21211008
تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » قهر گل محمدی به خاطر حرف عجیب مظلومی و تیکه پرانی گزارشگر فوتبال
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سرمربی ذوب آهن در پایان بازی روز گذشته با استقلال به خاطر حرف های عجیب سرمربی حریف حاضر نشد در مصاحبه تلویزیونی حاضر شود.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

مجری‌ها هر چیزی را بلد نباشند، این یکی را خوب یاد گرفته‌اند؛ تکه پراندن و خراب کردن کسی که همسو نیست یا مثلا حاضر نشده با آنها هم‌صحبت شود؛ سوءاستفاده از تریبون میلیونی علیه کسی که فرصت دفاع از خودش ندارد؛ لجبازی و تلافی کودکانه که با هیچ رویکرد حرفه‌ای و اخلاقی قابل توجیه نیست.

در حالی که گزارشگر تلویزیونی شبکه استانی اصفهان مشغول مصاحبه با پرویز مظلومی بود ناگهان یحیی گل محمدی صحنه را به نشانه قهرترک کرد و رفت!

این اتفاق، تعجب و انتقاد گزارشگر تلویزیون اصفهان و کنجکاوی بینندگان تلویزیونی را به دنبال داشت.

شاید جالب باشد بدانید دلیل اصلی قهر گل محمدی به مصاحبه مظلومی با گزارشگر تلویزیونی اصفهان برمی گشت. آنجایی که سرمربی استقلال در میان تعجب همگان عنوان کرد: «ذوب آهن موقعیت خاصی نداشته و تساوی صفر بر صفر عادلانه بوده است!»

جام، گل محمدی که تاکنون در دوران مربیگری به استقلال نباخته برای آنکه جواب مظلومی را ندهد ترجیح داد صحنه را ترک کند.

طنز ماجرا وقتی است که مجری با تلاشی بی‌نتیجه برای تغییر لحن همیشه یکنواختش به بینندگان پروتکل‌های جهانی را یادآوری می‌کند که مربیان باید بعد از بازی بایستند و به سوالات گزارشگر تلویزیونی پاسخ دهند.

در جواب این مجری باید گفت که در شبکه‌های خارجی مصاحبه با مربیان خیلی کوتاه و زمانی است که با کنفرانس یا زمان حضور آنها در رختکن تداخل نداشته باشد. همچنین باید به این مجری یادآوری کرد که در فوتبال اروپا بخش زیادی از درآمد باشگاه‌ها از محل پخش تلویزیونی است و طبیعی است که در این وضعیت شبکه‌ها به خودشان اجازه بدهند با مربیان مصاحبه کنند.

کدخبر : 46413

۱۳۹۴/۱۱/۱۴ ۱۲:۴۶

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین