کد خبر: 21803703
تاریخ انتشار: شنبه 17 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » چگونه خطر وقوع ۱۱ جنگ علیه ایران رفع شد؟
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مشاور فرمانده معظم کل قوا گفت: تاکنون ۱۱ جنگ باید به ما تحمیل می شد که این امر صورت نگرفت و دلیل آن هم تدبیر رهبر معظم انقلاب و اقتدار بالای نیروهای مسلح است.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

صبحگاه مشترک یگانهای نمونه ارتش در آستانه 19 بهمن روز نیروی‌ هوایی صبح امروز با حضور یگان‌های مختلف از نیروهای سه گانه و قرارگاه پدافند هوایی ارتش در مرکز آموزش های شهید خضرایی نهاجا برگزار شد.

فارس، در این مراسم علاوه بر فرماندهان نیروی هوایی، امیر حبیبیان فرمانده حفاظت اطلاعات آجا و امیر ناصر آراسته مشاور فرمانده معظم کل قوا نیز حضور داشتند.

امیر آراسته در این مراسم، طی سخنانی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، با بیان اینکه ارتش و شهدا و ملت در مقابل امریکا سر خم نکردند، گفت: امروز بزرگترین حلیه و توطئه دشمن در مسئله نفوذ متبلور شده و آنها می خواهند راه و میراث بجا مانده از شهدا را از این طریق نابود کنند.

وی ایران را امن‌ترین کشور منطقه عنوان کرد و افزود: طبق بررسی فاکتورهای مطرح در سنجش امنیت جهانی، ایران در میان ۱۸۶ کشور دنیا رتبه یازدهم را دارد در حالیکه مستقل ترین کشور جهان نیز ایران است.

مشاور فرمانده کل قوا این امنیت را مدیون خون شهدا دانست و با اشاره به موضوع انتخابات آینده تصریح کرد: ان‌شاءالله در اسفندماه نیز همه پای صندوق های رای خواهیم رفت و از این میراث بزرگ حراست خواهیم کرد. کشورهایی هستند که خیلی زیاد شرکت کنند کمتر از ۷۰ درصد بوده و ملت ما در صندوق‌های رای گسترده شرکت می کنیم.

آراسته در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: تاکنون 11 جنگ باید به ما تحمیل می‌شد که این امر صورت نگرفت و دلیل آن هم تدبیر رهبر معظم انقلاب و اقتدار بالای نیروهای مسلح است.

مشاور فرمانده کل قوا تاکید کرد: در صورت بروز هرگونه جنگی، ما هرکجا که بخواهیم و با هر ابزاری خواهیم جنگید و هر زمان که خودمان بخواهیم جنگ را تمام خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه تجهیزات نظامی ما مثل موشک های 2هزار کیلومتری و تانک در داخل ساخته می‌شود، گفت: اگر ما کشور ضعیفی بودیم، امریکا یک لحظه هم در حمله به ایران درنگ نمی‌کرد.

کدخبر : 46500

۱۳۹۴/۱۱/۱۷ ۱۰:۳۰

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین