کد خبر: 21803833
تاریخ انتشار: شنبه 17 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » نکته آنلاین » شهرک «مایر» در سوریه آزاد شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پس از 4 سال محاصره

شهرک «مایر» تقریبا به طور کامل به دست نیروهای ارتش سوریه و حزب الله لبنان و دیگر گروه های مقاومت افتاده و توانسته اند تروریست ها را از این شهرک بیرون برانند.

به گزارش چی 24 به نقل از نکته آنلاین: به گزارش نکته آنلاین ،  نیروهای ارتش سوریه، رزمندگان مقاومت و نیروهای دفاع ملی بیش از 90 درصد شهرک مایر را در شمال شرق نبل پاکسازی کردند.

طبق تازه‌ترین گزارش، همزمان با کاهش درگیری‌ها در شهرک مایر، رزمندگان مقاومت حزب‌الله، نماز مغرب و عشا را در شهرک مایر اقامه کردند.

نیروهای سوری و رزمندگان مقاومت در حال تثبیت مواضع خود در شهرک هستند و تروریست‌ها را از این شهرک بیرون راندند. این شهرک در شمال شرق شهرک‌های «نبل» و «الزهرا» واقع شده است؛ شهرک‌هایی که چهارشنبه گذشته پس از چهار سال محاصره، رفع حصر شد.

منابع میدانی از درگیری نیروهای ارتش سوریه با عناصر تروریستی در حومه شمالی شهرک مایر خبر دادند و گفتند: این شهرک تا حدود زیادی خالی از سکنه شده و در مقطع فعلی نیروهای سوری و مقاومت در حال تثبیت مواضع و ایجاد استحکامات برای مقابله با حملات احتمالی و معکوس تروریست‌ها هستند.

از سویی دیگر، نیروهای کرد نیز در عملیاتی توانستند مزارع البابلی و الهیکلی را در شمال شهرک مایر که در شرق الزیارة و خریبة واقع شده، پاکسازی کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین