کد خبر: 21818185
تاریخ انتشار: شنبه 17 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » واعظی: مسکن مهر در کشور تا پایان خرداد ماه تکمیل می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا پایان خرداد ماه مراحل ساخت پروژه مسکن مهر در کشور به اتمام می رسد.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

محمود واعظی امروز (شنبه) در مراسم افتتاح 1375 پروژه استان اصفهان و بیش از 900 واحد مسکن مهر شهرستان شهرضا اظهار کرد: مرحله اول برجام با حمایت مردم، هدایت رهبر معظم انقلاب و تلاش‌های تیم مذاکره کننده به پایان رسید و دولت به دنبال برنامه ریزی برای اجرای مرحله دوم آن است.

وی تصریح کرد: برجام 2، شامل تلاش برای تدوین برنامه‌ای منسجم در جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی و مهمتراز همه ایجاد شغل برای جوانان است.

ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه کرد: پیروزی ملی در تصویب برجام که منجر به باز شدن دروازه‌های کشور و ایجاد رابطه با کشورهای دیگر بود به پایان رسید، اما عده اندکی به دنبال بهره برداری سیاسی از تصویب برجام در انتخابات مجلس هستند، ولی اجازه نمی‌دهیم این عده شادی ملت در تصویب برجام را خدشه دار کنند.

واعظی گفت: دولت تدبیر و امید به دنبال تحقق وعده‌های دولت قبل و وعده‌های انتخاباتی خود است و در این راستا امروز 1375 پروژه در سطح استان اصفهان با اختصاص اعتباری بالغ بر 16 هزار میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

وی اظهار کرد: مسکن مهر در ابتدای دولت یازدهم یک بحران بود، دولت یازدهم با انبوهی از پروژه‌های کلنگ زنی شده و بی برنامه مواجه بود، اما امروز با تلاش‌های وزیر راه و شهرسازی و هدایت‌ رییس جمهور، این مسئله به یک فرصت تبدیل شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: تا پایان خرداد ماه مراحل ساخت پروژه مسکن مهر در کشور به اتمام می‌رسد.

کدخبر : 46516

۱۳۹۴/۱۱/۱۷ ۱۲:۱۰

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین