کد خبر: 21827000
تاریخ انتشار: شنبه 17 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » دومین بدشانسی دروازبان پرسپولیس/ گلر ازبک خودی نشان می دهد؟!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سرخپوشان در این هفته ها بازی های سختی را برگزار می کنند و لوبانف، به عنوان دروازه بان تازه وارد این تیم چندان خوش شانس نبوده که مجبور شده اولین بازی اش را مقابل سپاهان برگزار کند.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

سرخپوشان در این هفته ها بازی های سختی را برگزار می کنند و لوبانف، به عنوان دروازه بان تازه وارد این تیم چندان خوش شانس نبوده که مجبور شده اولین بازی اش را مقابل سپاهان برگزار کند. دومین بازی این گلر در اصفهان و مقابل خط حمله قدرتمند ذوب آهن برگزار خواهد شد که این هم از بدشانسی این دروازه بان ازبک است.

الکساندر لوبانف معتقد است کیفیتش بالاتر از چیزی است که هواداران در بازی مقابل سپاهان دیده اند. او می گوید: هميشه اولين بازي آن هم در يك كشور ديگر و يك باشگاه جديد براي هر بازيكني با شرايط متفاوتي همراه است. من هم تابع اين قاعده هستم. شايد نتوانسته باشم با تمركز كامل به ميدان بروم اما مثل هر بازيكن ديگر به زمان و فضاي بيشتري احتياج دارم تا بتوانم خودم را آن‌طور كه هستم، نشان دهم.

جام، دروازه بان اول پرسپولیس دومین دیدار سنگینش را فردا برگزار می کند و شاید پس از آن بتوان بهتر در خصوص عملکرد او صحبت کرد. شاید هم زمان بیشتری نیاز باشد تا دروازه بانی که سه قهرمانی در چهار دوره حضورش در لیگ ازبکستان به دست آورده مورد نقد قرار داد.

کدخبر : 46521

۱۳۹۴/۱۱/۱۷ ۱۳:۱۹

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین