کد خبر: 21888262
تاریخ انتشار: شنبه 17 بهمن 1394
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » اساتید بسیجی استان زنجان با آیت الله العظمی نوری همدانی دیدار کردند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه های استان زنجان امروز با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی دیدار کردند .

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

معظم له در این دیدار ابزارهای باطل را زر، زور و تزویر نامید و ابزارهای حق را ایمان به خدا، جهان بینی الهی و معنوی و توکل بر خدا دانستند و گفتند : قبل از انقلاب دو اردوگاه در جهان بود، اردوگاه شرق یا همان کمونیست و اردوگاه غرب که همان دنیای سرمایه داری است و در مقابل سلطه ی این دو اردوگاه برجهان یک مجاهد توانا، یک فریدگری که فریاد همه ی مظلومان را داشت ظهور کرد.

مرجع عالیقدر با بیان اینکه این فرد مجاهد و توانمند امام خمینی(رضوان الله علیه) بودند.اساتید را سفارش به خواندن سه کتاب صحیفه نور حضرت امام، دفتر تبیان کلمات حضرت امام و وصیت نامه ی ایشان کردند. ایشان ادامه دادند : دشمن همیشه سعی در خاموشی انقلاب اسلامی ایران دارد و می خواهد از وسعت آن جلوگیری کند، دشمن همانی است که بعد از انقلاب جنگ به راه انداخت اما امام توانست با ایمان و تکیه بر مردم این بحران را پشت سر بگذارد.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی افزودند : جوانهایی که در راه انقلاب شهید شدند اسماعیل هایی بودند که به قربانگاه رفتند. معظم له با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران دارای شاخص ها و اصول است، گفتند : اصل ولایت فقیه، جهاد در راه خدا، خودباوری و شهادت و همچنین استکبار ستیزی اصول و شاخص هایی هستند که باید بدانیم و در این مسیر حرکت کنیم و به فرمایش امام راحل این انقلاب باید زمینه ساز ظهور باشد.

مرجع عالیقدر شیعیان با ابراز اینکه بسیجیان هرکجا که هستند سربازان امام زمان (عج) هستند، تصریح کردند : برپایی نماز اول وقت، آغاز کارهای روزانه با خواندن قرآن، سحرخیز بودن و تحجد و اهل نمازشب بودن و همچنین شرکت در جلسات دعای ندبه را به شما اساتید بسیجی توصیه می کنم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین