کد خبر: 22022982
تاریخ انتشار: یکشنبه 18 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » هواداران پرسپولیس را دوست دارم اما پرسپولیسی نیستم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

هافبک تیم ذوب آهن گفت: به دنبال قهرمانی در جام حذفی هستیم.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

قاسم حدادی فر درباره اینکه با توجه به شناختی که از استقلال در لیگ پیدا کرده اند،آیا به برتری مقابل این تیم در جام حذفی امیدوارند یا نه اظهار داشت:جام حذفی سه، چهار ماه دیگر برگزار می شود و قطعا بازی سختی است. اما در حال حاضر روی لیگ تمرکز کردیم و به موقع درباره جام حذفی هم صحبت می کنم.

وی درباره بازی مقابل پرسپولیس گفت:پرسپولیس در چند بازی اخیر خیلی خوب بازی کرده و واقعا تیم مشخصی است که این تیم خط حمله خطرناکی دارد و به همین علت می دانیم که یک بازی خیلی سخت را پیش رو داریم. ما قطعا برای برد بازی می کنیم و فکر می کنم چون هر دو تیم 3 امتیاز را می خواهند بازی خیلی جذاب و پرگلی خواهد شد؛ مانند بازی سپاهان و پرسپولیس، پرسپولیس تیمی است که هواداران قابل احترامی دارد.

هافبک ذوب آهن درباره اینکه سال گذشته گفته بود اگر به سرخپوشان گل بزند به احترام هواداران این تیم شادی نمی کند و اینکه گفته می شود پرسپولیسی است بیان داشت:این طور نیست من ذوب آهنی هستم و همیشه هم با جان و دل برای این تیم بازی کرده ام. ذوب آهن تیم بزرگی است و ما به دنبال قهرمانی در جام حذفی هستیم. من به هیچ تیمی به جز ذوب آهن فکر نمی کنم. پستم هم طوری نیست که گل بزنم و فقط برای موفقیت تیم تلاش می کنم.

حدادی فر درباره اینکه تمرکز روی داوری ها زیاد شده و شاید ذوب آهن در بازی فردا بابت این مساله لطمه بخورد گفت:هیچ وقت در مورد داوری حرفی نزده ام. ما داوران خوبی داریم. اما در بازی لیگ و جام حذفی اتفاقی افتاد و حتی به ضرر ما هم تمام شد به هرحال طبیعت فوتبال و داوری همین است ما در زمین می جنگیم تا 3 امتیاز بازی را بگیریم و اجازه نمی دهیم این مسایل روی بازی مان تاثیری بگذارد.

کاپ

کدخبر : 46539

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۱۰:۴۸

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین