کد خبر: 22022983
تاریخ انتشار: یکشنبه 18 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » این صحنه را درباره طارمی فراموش نکنید! (عکس)
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مهدی طارمی در دقیقه 76 بازی با سپاهان و در شرایطی که میزبان تلاش می کرد تا به گل سوم و برتری برسد صاحب توپ شد و با حرکتی فردی با دریبل دوطرفه تصمیم به عبور از لئوناردو پادوانی مدافع برزیلی سپاهان گرفت که همین حرکت فردی می رفت تا ورق را برگرداند چون زمینه اخراج مدافع سپاهان و 10 نفره شدن این تیم را فراهم کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

طارمی در لحظه‌ای این تصمیم را گرفت و انجام داد که می‌توان آن را بهترین تصمیم دانست چون انجام دادنش کار هر بازیکنی نیست. از گام‌های بلند، هوش سرشار، زمان‌بندی و... که بگذریم این دریبل نشان داد طارمی ظرفیت بالایی در اتخاذ تصمیمات لحظه‌ای برای خروج از بن‌بست دارد. کمتر پیش آمده در فوتبال ایران مهاجمی پیدا شود که در یک فاصله زمانی چند ثانیه‌ای تصمیم به دریبل دوطرفه آن هم مقابل مدافعی برزیلی و باهوش همچون لئوناردو پادوانی بگیرد اما طارمی که در طول فصل نشان داده ظرفیت انجام هر کاری را دارد این تصمیم ریسکی را گرفت تا یکی از بهترین لحظه‌های تکنیکی فوتبال لیگ برتر را به نام خودش به ثبت برساند.

مهدی طارمی مثل همیشه تلاش فراوانی برای برتری پرسپولیس داشت و اگر می‌توانست موقعیت‌هایش را به گل تبدیل کند بدون شک شب رؤیایی‌ را سپری می‌کرد که از دست دادن یکی، دو موقعیت همه چیز را خراب کرد اما با این حال نباید صحنه دریبل دوطرفه این مهاجم آماده و آینده‌دار فراموش شود.

خبر ورزشی

کدخبر : 46538

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۱۰:۴۷

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین