کد خبر: 22052471
تاریخ انتشار: یکشنبه 18 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » اقدام زشت پرسپولیسی ها، بغض گزارشگر سرشناس تلویزیون ترکاند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

گزارشگر صداوسیما گفت: متاسفانه هیچ کس نه از باشگاه پرسپولیس و نه از جای دیگر به این موضوع نمی پردازد و اهمیتی نمی دهدولی خودم تا آخر پیگیر این مساله خواهم بود.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

بدون تردید یکی از مهمترین دغدغه های این روزهای جامعه ما، فرهنگ درست استفاده کردن از صفحات مجازی است. اتفاقی که متاسفانه در کشور ما رخ نمی دهد و عده ای از هموطنان، با دلیل یا بی دلیل به صفحات شخصی چهره های مهم داخلی و خارجی حمله می کنند و این پدیده در حال تبدیل شدن به یک رسم در بین ماست.

هر روز خبر قربانی شدن یک ستاره و چهره معروف را می شنویم. این بار قرعه به نام مجری صداوسیما، علی رضوانی افتاد. خبرنگار نترس و خوش فکر صدا و سیما که خلاف جهت خیلی از همکارانش عمل می کند و سعی دارد بدون هیچگونه واهمه به تاریکی های فوتبال بپردازد و البته خیلی اوقات تاوانش را هم پس داده است.

هفته پیش بود که او خبر دور همی گرفتن پرسپولیس در شب ختم همایون بهزادی را در خارج از گود مطرح کرد. اتفاقی که نه تنها او بلکه اکثر رسانه های دیداری و شنیداری هم به آن اشاره داشتند ولی رضوانی بود که توسط عده ای از طرفداران پرسپولیس به صفحه اش در اینستاگرام حمله شد.

حمله ای که پیش زمینه بود برای این هفته و خبری که او درباره سوشا مکانی اعلام کرد؛ مبنی بر اینکه دروازه بان پرسپولیس حق حضور در ورزشگاه را ندارد. خبری ساده که او هم اصلا دخالتی درش نداشت ولی بازهم علی آقا، شاهد حمله سایبری بود و این بار این حمله بوی تهدید را هم به خود گرفت.

وی درباره این موضوع اظهار داشت: نمی دانم باید چه بگویم. من دو خبر از تیم پرسپولیس طی یک هفته اخیر درخارج از گود مطرح کردم که خیلی از جاهای دیگر هم به آن اشاره داشتند ولی هواداران پرسپولیس از همان زمان به صفحه شخصیم در اینستاگرام حمله کردند و بدترین توهین ها را به من و خانواده ام انجام دادند.

رضوانی در ادامه افزود: سر آخر اوضاع به گونه ای شده که من چندین پیام تهدید را هم دریافت کرده ام و متاسفانه هیچ کس نه از باشگاه پرسپولیس و نه از جای دیگر به این موضوع نمی پردازد و اهمیتی نمی دهد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: البته این اولین باری نیست که این اتفاق برای من رخ می دهد ولی بعضی افراد بی حرمتی می کنند و این اصلا اتفاق جالبی نیست.

رضوانی در پایان از پیگیری این مساله به کاپ خبر داد و گفت: مطمئن باشید این موضوع را تا آخرپیگیری می کنم. عده ای از کسانی که بی حرمتی کرده اند؛ شماره شان مشخص است و من آن ها در اختیار مراجع ذی صلاح قرار داده ام. فعلا هم قصد بستن صفحه ام را ندارم و مطمئن باشید رسالت کاری ام با این تهدیدها و فحش ها خدشه دار نخواهد شد و با قدرت در راستای بازگوی حق و حقیقت پیش خواهم رفت و به خدا توکل می کنم.

کدخبر : 46559

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۱۳:۴۴

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین