کد خبر: 22052564
تاریخ انتشار: یکشنبه 18 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » نکته آنلاین » یافتن کالاهای ارزان قیمت با یک کلیک
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

با گسترش اینترنت، بنگاه های خرید و فروش مجازی کالا و خدمات رواج یافته است. با استفاده از موتور جستجوگر «ارزون یاب» می توانید در انبوهی از فروشگاه های اینترنتی کالای مورد نظر خود را بیابید.

به گزارش چی 24 به نقل از نکته آنلاین: به گزارش نکته آنلاین ، رفتن به بازار و خرید‌ سنتی باعث به‌وجود آمدن ترافیک سنگین در خیابان‌ها می‌شود. به‌کمک چندین سایت اینترنتی می‌توان تا حدودی جلوی افزایش ترافیک را گرفت.
 
در دو سال گذشته تعداد سایت‌هایی که امکان خرید آنلاین را به کاربران می‌دهند نسبت به سال‌های گذشته با افزایش قابل توجه‌ای همراه بوده است.
 
هر کدام از این سایت‌های کالاهای مختلفی را برای خرید در اختیار کاربران می‌گذارند. در این بین برخی از این سایت‌ها برای جذب مشتریان بیشتر برخی از کالاهای خود را با قیمت نسبتاً پایین در مقایسه با بازار و سایت‌های دیگر این حوزه به فروش می‌رسانند و حتی در روزهایی از سال تخفیف‌هایی نیز برای فروش محصولاتشان در نظر می‌گیرند.

البته این مطلب به معنای تایید خرید آنلاین همه چیز نمی‌باشد و خرید آنلاین مطمئن باید شرایطی داشته باشد که با مراجعه به  به این گزارش می‌توانید از آن مطلع شوید.
 
قطعاً همه ما نمی‌توانیم برای خرید یک کالا به تک‌تک سایت‌ها سر بزنیم تا کالای خود را با قیمت پایین‌تری خرید کنیم و یا از تخفیف این سایت‌ها بهره ببریم.
 
اینجاست که سایت «ارزون‌یاب» به کمک کاربران می‌آید. این سرویس در واقع یک موتور جست‌و‌جو است که کلیه کالاهای موجود در بازار را یافته و ارزانترین قیمت موجود را به کاربر برای خرید معرفی می‌کند.
 
تیم این موتورجست‌و‌جوگر هوشمند اعلام می‌کنند که این سرویس با جست‌و‌جو از بین سایت‌های خرید آنلاین مورد تأیید و دارای گواهی اطمینان، کالای مورد نظر کاربران را پیدا و به صورت یک لیست مقایسه‌ای در اختیارشان می‌گذارد.
 
همچنین این سرویس بخشی دارد که در آن کالاهای مختلف با قیمت‌های مناسب را به کاربران معرفی می‌کند. برای استفاده از امکانات این سرویس به www.arzoonyab.com مراجعه کنید.

ضمنا از طریق این نرم‌افزار اندرویدی هم می‌توانید به پایین‌ترین قیمت‌های کالاهای مورد نظر خود دست پیدا کنید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین