کد خبر: 22235061
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 بهمن 1394
خانه » حواشی » رسالت » فرصتی برای پیوستن به شبکه تبلیغی شرق کشور
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

اداره امور مبلغان برادر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی جهت تکمیل ظرفیت شبکه تبلیغی خود از میان طلاب و فارغ التحصیلان حوزه علمیه جهت تشکیل پرونده بشیران جوان و رتبه های 1، 2، 3، و 4 مبلغان ثبت نام می نماید.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 

به گزارش پایگاه فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام محمد مهدی قائمی هاشمی، رئیس اداره امور مبلغان اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه گفت: 15 فروردین ماه آخرین فرصت برای ثبت‌نام در طرح جذب و گزینش مبلغان در دفتر تبلیغات خراسان رضوی خواهد بود.

وی در مورد مزایا و امتیازات پیوستن به شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: اعزام به مناطق مورد نیاز و متقاضی مبلّغ، ارائه‌ی بسته‌های آموزشی و حمایتی و ارائه تسهیلات حمایتی از جمله مزایای آشکار عضویت در شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی می‌باشد.

قائمی هاشمی طلبه حوزه‌ی علمیه‌ی خراسان بودن، ایرانی‌الاصل بودن و قبولی در آزمون‌های کتبی و شفاهی را شرایط عمومی شرکت در این فراخوان عنوان کرد.

وی هم‌چنین در مورد شرایط تخصصی ابراز کرد: تحصیلات حوزوی پایه 4 تا 6 و داشتن حداقل و حداکثر 18 و 27 سال شرایط در نظر گرفته شده برای بشیران جوان و تحصیلات حوزوی پایه 7 به بالا و داشتن حداقل و حداکثر 20 و 45 سال، شرایط شرکت مبلغان رتبه‌های 1 تا 4 در فراخوان می‌باشد.

گفتنی است طلاب علاقمند می‌توانند از طریق لینک زیر برای ثبت نام در این طرح اقدام نمایند یا به آدرس چهارراه خسروی، نبش کوچه روشن، دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، طبقه هم کف، اداره امور مبلغان برادر مراجعه نمایند.


برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین