کد خبر: 22284167
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » تحرک تولیدکنندگان بهای نفت را افزایش داد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بهای نفت در معاملات امروز(دوشنبه) بازارهای جهانی افزایش یافت.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

ایسنا به نقل از رویترز، در شرایطی که بسیاری از بازارهای آسیایی به مناسبت سال نو چینی در تعطیلی بودند بهای نفت در بازارهای جهانی در معاملات امروز افزایش یافت و تا زمان ارائه گزارش رییس بانک مرکزی آمریکا در جمع قانونگذاران این کشور در روزهای آینده سرنخ‌های اندکی در خصوص بازار نفت وجود خواهد داشت.

نفت برنت دریای شمال در معاملات امروز با 35 سنت افزایش به 34 دلار و 41 سنت در هر بشکه رسید. نفت برنت جمعه با 40 سنت کاهش 34 دلار و 6 سنت در هر بشکه معامله می‌شد.

همچنین نفت سبک آمریکا نیز با 30 سنت افزایش به 31 دلار و 19 سنت در هر بشکه رسید پس از آنکه در روز جمعه با کاهش 83 سنتی به 30 دلار و 89 سنت رسیده بود.

هر دو نفت برنت و سبک آمریکا در ساعات اولین معاملات امروز قدری کاهش را تجربه کرد.

ریک اسپونر تحلیلگر ارشد بازار نفت در سیدنی استرالیا می‌گوید: نیرویی که ما در میانه هفته گذشته مشاهده کردیم به طور کامل تغییر نکرده، اما مسیر برعکس شده است.

اسپونر گفت: بازار منتظر گزارش جانت یلن در جمع قانون‌گذاران آمریکایی در روز چهارشنبه و انتشار گزارش سطح ذخایر نفت این کشور در همان روز است.

وی گفت: ما بی‌صبرانه منتظر این تحولات هستیم.

دیدار بین وزرای نفت عربستان و ونزوئلا برای مذاکره در خصوص همکاری برای بالابردن قیمت‌ها با نشانه‌های مثبتی مبنی بر اتخاذ اقداماتی در این خصوص همراه شده است.

کدخبر : 46607

۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۵:۰۱

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین