کد خبر: 22284168
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » تشکر صالحی از زحمات لاریجانی و برادر روحانی/ ساخت نیروگاه های جدید ادامه خواهد یافت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

در روند مذاکرات زمینه رفع تحریم ها، دستاورد ها و زیرساخت های صنعت هسته ای حفظ شد و فعالیت ها در زمینه تحقیق و توسعه، به سازی و نوسازی راکتور اراک و ساخت نیروگاه های جدید ادامه خواهد یافت.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

رییس سازمان انرژی اتمی در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران مذاکرات هسته‌ای و برجام گفت: این مراسم آیین همدلی و همراهی با قوای سه‌‌گانه در پیشبرد اهداف نظام در حوزه سیاست خارجی است.

به گزارش ایلنا، علی‌اکبر صالحی پس از دریافت نشان شجاعت از دست رییس‌جمهوری گفت: این مراسم قدردانی از ملت بزرگ ایران است که با پایبندی و استقامت ستودنی خدمتگزاران خود را در کسب حداکثری منافع ملی در این کارزار دیپلماتیک یاری رساندند.

او گفت: این مراسم آیین قدردانی از رهبر فرزانه انقلاب است که با هوشمندی خویش مسیر را برای حرکت عزتمندانه ما در این مسیر پر فراز و نشیب هموار کردند و این مراسم، قدرانی از رییس‌جمهور است که با ره‌‌توشه‌ای از تجارب در صحنه سیاسی و عرصه بین‌المللی، تدابیر خردمندانه و شجاعانه‌ای را اتخاذ کردند.

رییس‌ سازمان انرژی اتمی همچنین با تقدیر از تلاش‌های علی لاریجانی یادآور شد: عبور از این گذرگاه به یمن الطاف الهی و به برکت خون پاک شهدای گرانقدر و شهدای والامقام صنعت هسته‌ای میسر شد و امروز مردم ایران با ره‌توشه‌ای از میراث فرهنگی و بر پایه ولایت فقیه بار دیگر لیاقت، توانمندی و ظرفیت بی‌پایان خود را جلوه‌گر شده‌است و بر سکوی یک جهش بزرگ به سمت تعالی و پیشرفت قرار گرفته است.

معاون‌ رییس‌جمهور گفت: در روند مذاکرات زمینه‌ رفع تحریم‌ها، دستاورد‌ها و زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای حفظ شد و فعالیت‌ها در زمینه تحقیق و توسعه، به‌سازی و نوسازی راکتور اراک و ساخت نیروگاه‌های جدید ادامه خواهد یافت.

صالحی ادامه داد: مقرر است تا خدمات و دستاوردهای این صنعت در حجم وسیع در خدمت بخش صنعت، کشاورزی و سلامت قرار گیرد.

صالحی در پایان هم‌چنین از محمد نهاوندیان، رییس دفتر رییس‌جمهور و حسین فریدون به‌خاطر خدمات خالصانه در طول مذاکرات قدردانی کرد و گفت که باتوجه به نزدیکی دوستان به دفتر رییس‌جمهور اسامی آن‌ها از فهرست دریافت‌کنندگان نشان‌های افتخار حذف شد.

کدخبر : 46606

۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۵:۰۰

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین