کد خبر: 22450067
تاریخ انتشار: سه شنبه 20 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » نکته آنلاین » سردار آزمون جوان اول فوتبال ایران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
آنچه در برنامه 90 گذشت؛

برنامه این هفته نود در حالی روی آنتن رفت که بیشتر زمان آن به بررسی اتفاقات هفته هجدهم و نوزدهم لیگ برتر اختصاص داشت و بدون حاشیه خاصی به اتمام رسید.

به گزارش چی 24 به نقل از نکته آنلاین: به گزارش نکته آنلاین ، برنامه 19 بهمن نود با محوریت مرور مسابقات هفته 18 و 19 لیگ برتر فشرده‌تر از همیشه از ساعت 22:32 دوشنبه از شبکه سه آغاز شد.

عادل فردوسی پور پس از تبریک دهه فجر اعلام کرد امشب به خاطر پخش ویژه برنامه هفت، مختصر‌تر و فشرده‌تر در خدمت شما خواهیم بود و تا حدود ۴۰ دقیقه بامداد برنامه خواهیم داشت.

 سوال مسابقه پیام کوتاه درباره انتخاب بهترین بازیکن جوان فوتبال ایران پخش شد. مجری برنامه نود اعلام کرد احسان پهلوان خیلی به این گزینه‌ها نزدیک بود و می‌توانست در نظرسنجی قرار بگیرد، ملاک ما برای قرار گرفتن در این نظرسنجی هم بازیکنانی بودند که می‌توانند سال آینده در المپیک بازی کنند.

خلاصه ای از آنچه در برنامه ۱۹ بهمن نود خواهید دید پخش شد که شامل این بخش‌ها بود:
- ماجرای توپ مشکوکی که می‌توانست قعرنشین را برابر صدرنشین پیروز کند
- داستان پرسپولیسی که خوب بازی می‌کند و امتیاز از دست می‌دهد
- آخرین بخش سفر فوتبالی به استان کرمان
- گل زلاتانی در فوتسال بانوان

 بخش جدید نود این هفته کلیپ جالب از داستان هفته هجدهم بود که پخش شد.(ویدیو)

نود درجه و مرور طنز مسابقات هفته جاری لیگ برتر قسمت بعدی بود که با حال و هوای فیلم‌های جشنواره فجر و علاقه ذاتی فوتبالیست‌های ایرانی به فنون ورزش کشتی پخش شد.(ویدیو)

اولین مسابقه از بازی‌های باقی مانده هفته هجدهم بازی ذوب آهن و استقلال در اصفهان بود که به پخش رسید.(ویدیو)

بازی بعدی بین پدیده و سایپا با برتری شاگردان مهاجری بود.(ویدیو)

ترین‌های هفته هجدهم لیگ برتر پخش شد که شامل بخش‌های زیر بود.(ویدیو)
حرکات تکنیکی برتر هفته: وحید امیری(نفت تهران) - بختیار رحمانی(تراکتورسازی) - حسین بهرامی (استقلال اهواز) - حسن بیت سعید(استقلال خوزستان) - محمد دانشگر(نفت تهران) - رحمان احمدی(سپاهان) - طالب ریکانی(استقلال اهواز) - کاوه ضایی(ذوب آهن) - احمد مهدی زاده (راه آهن) - امید عالیشاه(پرسپولیس) - مهرداد محمدی(راه آهن) - حسین بهرامی (دومین بار از استقلال اهواز)
حرکت خوب هفته: امیر کریمی از گسترش فولاد و بستن بند کفش بازیکن صبا
موقعیت از دست رفته هفته: یونس شاکری و نزدن دروازه خالی مقابل سایپا
پاس گل برتر هفته: امید عالیشاه مقابل سپاهان
مهار برتر هفته: مهدی رحمتی مقابل ذوب آهن
گل برتر هفته: میلاد پاک پرور از- استقلال اهواز  مقابل ملوان

آخرین مسابقه هجدهم بازی جذاب پرسپولیس و سپاهان بود. پرسپولیس با ۶ گل، سرزن‌ترین تیم لیگ شد.

 آمار شرکت کنندگان در نظرسنجی هفته گذشته از خارج کشور با اپلیکیشن پیامکی برنامه نود ۴۴۶۱ نفر اعلام شد.

مسعود مرادی به عنوان کارشناس داوری به برنامه اضافه شد و داوری دو مسابقه بررسی شد.

مرادی درباره تنها صحنه داوری مسابقه ذوب آهن و استقلال گفت: حرکت رحمتی در تلف کردن وقت کارت زرد داشت چون بازی را به تاخیر انداخت و کارت زرد را هم راحت پذیرفت اما اینکه حرکتش عمدی بود یا نه که بازی بعد را از دست بدهد نمی‌توانم تشخیص بدهم.

او درباره مسابقه پرسپولیس و سپاهان گفت: محسن بنگر در نیمه اول در محوطه جریمه خلعتبری را با دست گرفت و خطا بود و یک ضربه پنالتی باید برای سپاهان اعلام می‌شد که نشد. گل دوم پرسپولیس به دلیل گرفتن قرار گرفتن یک بازیکن در موقعیت آفساید مقابل دید دروازه بان آفساید بود، ولی از این زاویه تشخیص آن برای کمک داور سخت بود. اخراج پادوانی مدافع سپاهان به دلیل خطا روی طارمی درست بود و خطا هم بیرون محوطه جریمه بود. برخورد نامناسب خلعتبری اقتدار داور را زیر سوال برده بود و باید با یک کارت زرد جریمه شد. بعد از همین برخورد تمرکز داور از بین رفت و چند خطا روی پرسپولیسی‌ها اعلام نکرد.(ویدیو)

پرسپولیس با گلزنی برابر ذوب آهن با ۲۷ بازی، رکورددار گلزنی متوالی تاریخ لیگ برتر شد.

تغییر جالب در جدول نیم فصل دوم لیگ برتر و جابجا شدن تیم‌های بالا و پایین جدول هم از دیگر نکات هفته نوزده بود.

 مسابقه ملوان و نفت تهران با تساوی دو تیم بازی بعدی هفته نوزده بود که روی آنتن رفت.(ویدیو)

 بازی بعدی بازی سایپا برابر استقلال خوزستان بود که به پخش رسید.(ویدیو)

تیم منتخب هفته هجدهم لیگ برتر براساس نمرات گروه آنالیز برنامه نود معرفی شد که سه بازیکن با نمره ۱،۵ بهترین بودند.

ترین‌های هفته نوزدهم لیگ برتر هم پخش شد که بخش‌های زیر را شامل می‌شد.(ویدیو)

حرکات تکنیکی برتر هفته: ماتیاس چاگو(فولاد) - هاشم بیگ زاده(ذوب) - معین عباسیان(پدیده) - هاشم بیگ زاده(دومین بار از ذوب آهن) - محرم نوید کیا(سپاهان) - مکی شریفی(استقلال اهواز) - احسان پهلوان(ذوب آهن) - یعقوب کریمی (استقلال)
کار تیمی برتر هفته: بازیکنان راه آهن مقابل صبا
تصمیم داوری برتر هفته: آوانتاژ اشکان خورشیدی بازی پرسپولیس مقابل ذوب آهن
موقعیت ازدست رفته هفته: پنالتی و ریباند کامیابی نیا مقابل ذوب آهن
پاس گل برتر هفته: دانیال اسماعیلی فر مقابل پرسپولیس
مهار برتر هفته: رشید مظاهری مقابل پرسپولیس
گل برتر هفته: امید ابراهیمی مقابل استقلال اهواز

داوری دو مسابقه مورد بررسی قرار گرفت که مرادی درباره مسابقه ملوان و نفت تهران گفت: برخورد توپ با دست مدافع نفت تهران در محوطه جریمه پنالتی بود که گرفته نشد.  ضربه کف پای علیرضا عزت کرامت با استوک به بازیکن ملوان باید با کارت قرمز جریمه می‌شد.

در مسابقه تراکتورسازی و پدیده: برخورد توپ به دست مدافع پدیده پنالتی بود که گرفته نشد. پنالتی پدیده درست نبود و برخوردی دیده نشد. پنالتی تراکتور هم اشتباه بود و خطای هندی رخ نداد. کرنر منجر به گل برتری پدیده درست بود.(ویدیو)

بازی جذاب ذوب آهن و پرسپولیس همراه با حواشی آن و از حال رفتن آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن پخش شد.(ویدیو)

داوری بازی پرحادثه ذوب آهن و پرسپولیس بررسی شد که مرادی درباره آن گفت: سرنگونی طارمی در دقیقه ۴۰ نیمه اول پشت محوطه جریمه خطا بود و مدافع ذوب آهن باید از زمین اخراج می‌شد که نشد. قبل از اعلام پنالتی پرسپولیس مهدی طارمی در  آفساید قرار داشت اما خطای پنالتی به درستی اعلام شد، دروازه بان ذوب آهن یک گام جلو آمد و پنالتی باید تکرار می‌شد. پنالتی ذوب آهن درست بود و کامیابی نیا با دو دست توپ را دفع کرد. روی ضربه کرنر مدافع ذوب آهن بازیکن پرسپولیس را در نیمه دوم سرنگون کرد و یک پنالتی پرسپولیس گرفته نشد. آوانتاز داور روی گل دوم پرسپولیس درست بود.(ویدیو)

 بازی تیم‌های صدرنشین و قعرنشین جدول لیگ برتر، استقلال تهران و اهواز بازی بعدی بود.(ویدیو)

ساعت ۲۳:۵۵ برای اولین بار نتایج نظرسنجی پخش شد که سردار آزمون با ۳۰،۸ اول بود و احمد نورالهی با ۲۷،۲ درصد در رده دوم قرار داشت.

داوری بازی استقلال تهران و اهواز بررسی شد که کارشناس برنامه درباره آن گفت: سرنگونی علیرضا رمضانی در محوطه جریمه تیم اهواز خطا نبود و ادامه بازی صحیح بود. برای ضربه پای مگویان به صورت زهیوی داور باید کارت زرد استفاده می‌کرد. ضربه ایستگاهی استقلال اهواز در دقیقه ۹۰ گل شد و توپ از خط دروازه عبور کرده بود که اعلام نشد. نمی‌شود از کمک داور ایراد گرفت چون روی خط آفساید بود و این بدشانسی داوران بود، تمام توپ باید از تمام خط رد شده باشد و احتمال گل شدن آن خیلی زیاد است.(ویدیو)

سردار آزمون جوان اول فوتبال ایران شد/سود و ضرر پرسپولیس از اشتباهات داوری +عکس و فیلم

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین