کد خبر: 22517963
تاریخ انتشار: سه شنبه 20 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » انتقاد مسجدجامعی از مقصر جلوه دادن رسانه ها در حادثه کارواش
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

عضو کمیسیون سلامت شورای شهر از مقصر جلوه دادن رسانه ها در حادثه کارواش سعادت آباد گلایه کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

احمد مسجدجامعی صبح امروز با انتقاد از گلایه برخی از اعضای شورای شهر در خصوص بزرگ‌نمایی حادثه کارواش سعادت آباد از سوی برخی رسانه‌ها گفت: چرا اینقدر به رسانه‌ها بد می‌گوییم و چرا توقع داریم که رسانه‌ها همیشه از ما تعریف کنند.

وی با بیان اینکه چندی پیش یک وانت متعلق به شهرداری در پیاده رو بود و به وی در خصوص سد معبر برای عموم مردم تذکر دادم گفت: بعضا شاهد ادبیاتی از سوی ماموران شهرداری هستیم که تنش را تشدید می‌کند و جای سوال است که آیا مملکت، قانون و دادگاه ندارد که از طریق راه‌های تنش زا مسائل بررسی می‌شود .

وی افزود: رسانه‌هایی که منعکس کننده اخبار کارواش بودند همان رسانه‌هایی هستند که در خصوص مدافعان حرم و ... نیز مطلب نوشته و ما همه این رسانه‌ها را می‌شناسیم.

وی با بیان اینکه نماینده شهرداری نیز بر رفتار غلط و تهاجمی ماموران شهرداری در حادثه کارواش صحه گذاشته است گفت:‌ چرا رسانه‌ها را مقصر می‌دانید.

وی با بیان اینکه نباید یک طرفه و تنها با شنیدن سخنان مسئولان شهرداری در خصوص این اتفاق تصمیم گیری کنیم گفت: اعضای هیئت امنای مسجد قدس انسان‌های محترمی هستند و تمامی آنها اساتیدی فهیم و دارای مدارک عالیه هستند و باید توضیحات آنها در این خصوص را بشنویم.

کدخبر : 46634

۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۶:۲۵

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین