کد خبر: 22774423
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » سخنگوی دولت: امیدوارم ظرف یکی دو روز آینده اخبار بهتری در مورد تایید صلاحیت ها بشنویم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سخنگوی دولت ابراز امیدواری کرد که ظرف یکی دو روز آینده اخبار بهتری درباره بررسی صلاحیت ها شنیده شود.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

سخنگوی دولت ابراز امیدواری کرد که ظرف یکی دو روز آینده اخبار بهتری درباره‌ بررسی صلاحیت‌ها شنیده شود.

به گزارش «انتخاب» به نقل از خبرگزاری ها، محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه روز چهارشنبه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که نتیجه رایزنی‌ها برای تایید صلاحیت‌ها به کجا رسیده است؟ اظهار کرد: امیدوارم ظرف یکی دو روز آینده اخبار بهتری در این زمینه بشنویم.

وی همچنین در واکنش به مطلبی درباره نحوه انتشار سخنرانی رئیس‌جمهور از صدا و سیما گفت: از سازمان صداوسیما با توجه به این‌که در سنوات گذشته هم صحبت‌های سران سه قوه را با توجه به دستورالعملی که داشت پخش می‌کرد، انتظار این است که طبق قوانین و مقررات‌شان عمل کند.

وی در پاسخ به سوالی درباره‌ تخلفات انتخاباتی اعضای دولت گفت:‌ آن‌چه در دولت تکلیف شده این است که جز آن وظایف قانونی که داریم هیچ مداخله‌ای در انتخابات نداشته باشیم. فراموش نکنیم کسانی که به دلیل مشاغل خودشان و جایگاه اجتماعی‌شان از مداخله در انتخابات منع شده‌اند در حکم امام در وصیت‌نامه‌شان و همچنین در قانون تعریف شده‌اند. قطعا اعضای دولت هیچ چیزی جز تکالیف قانونی خودشان در انتخابات انجام نخواهند داد. هر اقدام دیگری که افراد و کارکنان دولت انجام دهند حتما باید درچارچوب قوانین و مقررات باشد.

کدخبر : 46681

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۲۰:۲۹

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین