کد خبر: 22774427
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » مجید انصاری: ائتلاف اصلاح طلبان، حامیان دولت و اصولگرایان طرفدار دولت طبیعی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دولت تلاش دارد انتخابات پرشور برگزار شود و در جامعه نیز افراد زیادی هستند که علاقه مند هستند طرفداران دولت در مجلس حضور یابند.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه در کمیته انتخابات اصلاح‌طلبان حضور ندارم، گفت: ائتلاف میان اصلاح طلبان، حامیان دولت و اصولگرایانی که طرفدار سیاستهای دولت هستند، طبیعی است.

به گزارش مهر، مجید انصاری در حاشیه جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه نظر شما درباره لیست انتخاباتی اصلاح طلبان چیست، اظهار داشت: بنده در کمیته انتخاباتی اصلاح طلبان حضور ندارم.

وی تاکید کرد: دولت تلاش دارد انتخابات پرشور برگزار شود و در جامعه نیز افراد زیادی هستند که علاقه مند هستند طرفداران دولت در مجلس حضور یابند. همچنین در میان کاندیداها افرادی هستند که مایلند سیاستهای دولت و رئیس جمهور پیگیری شود؛ بنابراین طبیعی است که حامیان دولت ائتلاف هایی داشته باشند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: خودم در جریان ائتلاف ها نیستم اما اگر اصلاح طلبان، حامیان دولت و حتی اصولگرایانی که طرفدار دولت باشند، طبیعی است که ائتلاف هایی داشته باشند.

وی همچنین در مورد بررسی بودجه سال آینده گفت: طبق آئین نامه داخلی مجلس، زمان کافی برای بررسی بودجه وجود دارد و امیدواریم که بعد از تعطیلات، بودجه در مجلس بررسی شود.

کدخبر : 46677

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۲۰:۲۶

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین