کد خبر: 22904275
تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » نکته آنلاین » ملت وفادار ایران در ۲۲ بهمن دشمنان را مایوس می کنند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی:

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: ملت وفادار ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی۲۲ بهمن و خلق حماسه بار دیگر دشمنان را ناامید می کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از نکته آنلاین: به گزارش نکته آنلاین ، حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی شامگاه چهارشنبه در بدو ورود در فرودگاه بوشهر در جمع خبرنگاران با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اهداف سفر خود را به بوشهر ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب اسلامی  به مردم خونگرم و وفادار استان بوشهر دانست.

وی با بیان اینکه مردم ولایت مدار استان بوشهر درعرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی ارادت و وفاداری خود را به رهبر معظم انقلاب اعلام کرده اند اظهار داشت: مردم استان بوشهر مردمی ولایت مدار و علاقمند به رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند و توفیقی شد تا در میان مردم این خطه حضور یابیم.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ملت ایران در 22 بهمن حماسه دیگری خلق می‌کنند گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن را حضوری چشمگیر و حماسی خواندند که این مهم در این این روز به منصه ظهور خواهد رسید.

محمدی گلپایگانی با بیان اینکه حماسه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن پرشور و با عظمت است تاکید کرد: ملت وفادار ایران در راهپیمایی این روز دشمنان انقلاب اسلامی را ناامید می‌کنند.

وی افزود: برای حضور درراهپیمایی 22 بهمن همه اقشار و گروههای مختلف اعلام آمادگی کرده اند و این مهم نشان دهنده حضور ی با عظمت و حماسی ملت ایران در راهپیمایی است.

محمدی گلپایگانی با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب به مردم استان بوشهر تاکید کرد: تاریخ پرشور استان بوشهر نشان داده است مردم این استان  ضمن استکبار ستیز و استعمار ستیز ی مدافع انقلاب اسلامی و ولایت هستند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع راهپیمایان بوشهری در 22 بهمن سخنرانی می‌کنند..

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین