کد خبر: 22959302
تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » سخنگوی سپاه: عربستان حرف های گنده تر از توانش می زند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

درایت رهبری ایران بر اوضاع منطقه ایران را از هر گزندی محفوظ می کند.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران گفت: با وجود همه دشمنی‌ها افق و چشم‌انداز جمهوری اسلامی، چشم انداز روشنی است.

به گزارش ایسنا، سردار رمضان شریف امروز 22 بهمن ماه در جمع راهپیمایان بابل با اشاره به اینکه گفتمان انقلاب اسلامی آنچنان زلزله‌ای در دنیا به پا کرده که هنوز فراموش نشده است، افزود: همه دشمنی‌ها با ایران برای جلوگیری از توسعه انقلاب اسلامی است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران با بیان اینکه خدا را شاکر هستیم که انقلاب اسلامی در آغاز سی و هشتمین سال خود با طراوت و با سرعتی محکم‌تر در طول تاریخ پیش می‌رود، اظهار کرد: به فرمایش رهبر معظم انقلاب کمونیست به تاریخ پیوسته اما در آینده‌ای نه چندان دور باید فرهنگ غربی را در تاریخ ببینیم.

وی با تاکید بر اینکه امام راحل با شجاعت و درایت مثال‌زدنی این انقلاب بزرگ را پایه گذاری کرد، گفت: امروزه یکی از بزرگترین مشکلات بسیاری از کشورها نداشتن رهبری شجاع مانند امام راحل و مقام معظم رهبری است از این رو ملت ایران افتخار می‌کند که زیر پرچم ولایت فقیه تنفس می‌کند.

شریف با اشاره به اینکه سی و هفت سال از این انقلاب می گذرد و هر روز دشمن توطئه ای جدید را بر این ملت تدارک می‌بیند، افزود: با وجود همه دشمنی‌ها افق و چشم‌انداز جمهوری اسلامی، چشم انداز روشنی است.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه به دلیل جهالت و غفلت حکام جوامع عربی و با نقشه اسرائیلی ها، درگیری و جنگ به جهان اسلام سوق داده شده است، یادآور شد: چهار سال و نیم است که تروریست استیجاری را در سوریه تجمع کردند و چه انسان‌های بی گناهی را کشتند و چه انسان‌های بی گناهی مهاجرت کردند.

این مسئول با اشاره به اینکه جنگ در کشورهای اسلامی نتیجه خباثت کسانی است که کلیددار کعبه هستند، تصریح کرد: این کشور اخیرا حرف‌های گنده‌تر از توانشان را بر زبان جاری می‌کنند.

وی با اعلام اینکه رهبر معظم انقلاب آنچنان بر مسائل دنیا آگاه هستند و سه ماه بعد حمله تروریست ها فرمودند مردم سوریه با تمام توان دفاع خواهند کرد، یادآور شد: پس از 4.5 سال در سوریه سردرگم و مستاصل هستند.

شریف با اشاره به اینکه داعش اعلام کرده بود که سه کشور فرانسه، روسیه و ایران صدمه وارد خواهد کرد که در دو کشور توانست خرابکاری کند اما به ایران حتی ضربه‌ای نتوانست بزند، گفت: درایت رهبری ایران بر اوضاع منطقه ایران را از هر گزندی محفوظ می‌کند.

کدخبر : 46692

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ ۱۶:۵۷

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین