کد خبر: 22963854
تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » رئیس دفتر مقام معظم رهبری: آل سعود خادم حرمین شریفین نیستند بلکه دزدان حرم هستند/کسانی را انتخاب کنید که سبب زیان کشور نشوند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

برخلاف بیشتر کشورها که رهبرانشان دزدانه می آیند و می روند، رهبر معظم انقلاب در ایران اسلامی این چنین محبوبیت دارد.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت : کسانی را برای ورود به مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری انتخاب کنید که سبب زیان کشور نشوند.

 ایرنا، محمد محمدی گلپایگانی در جمع راهپیمایان 22 بهمن در بوشهر افزود: در این شرایط حساس شهدا که بهترین و پاک ترین جوانان این آب و خاک بودند از ما مطالبه می کنند که چه کسانی را انتخاب می کنید.

وی با بیان اینکه از هیچ جناح و گروه خاصی صحبت نمی کنم تصریح کرد:نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باید دلسوز ملت باشند و آبرو، حیثیت و استقلال کشور را نفروشند.

محمدی گلپایگانی افزود: امروز با شجاعت جوانان سپاهی در مرزهای آبی خلیج فارس به آمریکا ثابت شد که با حمله نظامی نمی تواند کاری کند به همین دلیل فقط به دنبال نفوذ است.

وی ادامه داد: راهبرد آمریکا نفوذ درمراکز تصمیم سازی، مجلس های تصمیم گیری ومراکز حساس است که نمونه های آن را در گذشته دیده ایم.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه زمان زیادی از فتنه 88 نمی گذرد گفت: در آن مقطع زمانی یک مشت رجاله در خیابانها ریختند وبا جسارت به امام حسین (ع) عکس امام راحل را پاره کردند، به بسیج حمله ور شدند و شعار جمهوری ایرانی سردادند که اینها نتیجه نفوذ بود.

محمدی گلپایگانی افزود: شتر مست فتنه 88 با درایت، تیزبینی، شجاعت و مدیریت رهبر معظم انقلاب پی شد.

وی بیان کرد: امروز کشور جمهوری اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد و کشورها التماس می کنند که جواب سلامی از ما بشنوند که بیانگر و نشانه عزت ایران است.

وی تاکید کرد: مردم باید با تکیه بر ایمان و بررسی شده رای خود را به صندوقهای رای بیندازند و حواسشان جمع باشد که چه کسانی به مجلس راه می یابند.

محمدی گلپایگانی با اشاره به اینکه 22 بهمن ماه سالروز بیعت با نظام و رهبر معظم انقلاب است گفت: استان بوشهر در درایت و دلاوری سابقه ای روشن دارد وقیام رئیسعلی دلواری و نثار جان خود در راه دفاع از سرزمین ازافتخارهای این استان به شمار می آید.

وی افزود: امروز نیز جوانان رشید و غیوری از جمله شهید مهدوی ها در این راهی که رئیسعلی دلواری بنیان نهاد برای دفاع از کیان جمهوری اسلامی قدم نهاده و حماسه ها آفریدند.

محمدی گلپایگانی اظهارکرد: مردم بوشهر در شجاعت و دلاوری و حفاظت از مرز ایران شهره هستند و حرکت شجاعانه منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در دفاع از آبهای مرزی گواهی براین مدعا است.

وی تاکید کرد: تاریخ سرزمین آمریکا مملو از تجاوزگری، جنایت و آدم کشی است و براساس شواهد تاریخی آنان با قتل عام سرخپوستان و به بردگی کشاندن مردم آن منطقه این کشور را تشکیل دادند.

محمدی گلپایگانی با بیان اینکه هم اکنون نیز این تبعیض نژادی ها در آمریکا وجود دارد گفت: در جنگ جهانی آمریکا نخستین کشوری بود که سلاح اتمی استفاده کرد و با انفجار دو بمب اتم در شهرهای ناکازاکی و هیروشیمای ژاپن نسلهای بعدی آنها نیز شاهد آثار جنایتهای آمریکاست.

وی یادآور شد: امروز نیز با وقاحت غافل از اینکه شیرانی در مرزهای ایران برای دفاع از ناموس و وطنشان خفته اند به حریم ایران در آبهای خلیج فارس تجاوز می کند.

محمدی گلپایگانی با بیان اینکه تاریخ تکرر شدنی است افزود: فرماندهی که هواپیمای مسافربری ایران را در فراز آبهای خلیج فارس برخلاف قوانین بین الملل مورد حمله قرار داد به خاطر خوی وحشیانه و ددمنشانه ای نشان لیاقت می گیرد این درحالی است که فرماندهان غیور سپاه پاسداران نیز از دست مجتهدی عادل و با درایت به خاطر شجاعتشان نشان فتح می گیرند.

وی افزود: خلیج فارس باید برعمل شجاعانه فرماندهان نیروی دریایی سپاه که چنان مقتدرانه دو شناور آمریکایی را دستگیر کردند شهادت دهد که چگونه این اقدام کمال ذلت آمریکا را نشان داد.
محمدی گلپایگانی اظهار کرد: مستکبران دیدند که بچه هایشان چگونه سرخجالت و ننگ برزانو گذاشتند و اشک ریختند.

وی یادآور شد: این اقدام منطقه دوم نیروی دریایی سپاه نشان داد که بوشهریها برای دفاع از آبهای ایران تا پای جان ایستاده اند و بدانید که شما زنان و مردان بوشهری نیز تنها نیستید و خدا، مردم ایران و رهبری توانمند، آگاه، دانا، شجاع، مجتهد و مرجع تقلید پشت ماست.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: همانطور که در جنگ تحمیلی وجب به وجب خوزستان با خون جوانان این کشور عجین شد و دلاورانه جنگیدند امروز نیز همه ایران در دفاع از مرزهای کشوربا مرزنشینان همدل و هم آوا هستند.

وی افزود: برخلاف بیشتر کشورها که رهبرانشان دزدانه می آیند و می روند، رهبر معظم انقلاب در ایران اسلامی این چنین محبوبیت دارد.

محمدی گلپایگانی اظهارکرد: خادم حرمین شریفین خادمی است که با کفش وارد کعبه می شود و با جنایتهای بیشمار خود کشور متعهد و مسلمان عرب یمن را با خاک و خون یکسان می کند.
وی ادامه داد: اینان خادم حرمین شریفین نیستند بلکه دزدان حرم هستند که به لطف خدا بزودی شاهد سرنگونی آنها خواهیم بود.

کدخبر : 46702

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ ۱۷:۱۰

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین