کد خبر: 22963856
تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » پیک خبر » شکنجه مرگبار مرد تنها در غرب تهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مرگ یک مرد تنها در غرب تهران، پلیس را با معمای پیچیده ای روبه رو کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از پیک خبر:
پایگاه خبری پیک خبر:

ساعت 5/ 9 شب 19 بهمن سال جاری گزارش مرگ مردی تنها در خانه‌اش به مأموران کلانتری 140 باغ فیض مخابره شد. با اعلام این خبر، بازپرس حسینی‌پور از شعبه 5 دادسرای ناحیه 27 امور جنایی به همراه تیمی از کارآگاهان، خود را به ساختمان 6 طبقه‌ای در بلوار آیت‌الله کاشانی - خیابان اباذر رساند و رسیدگی به این پرونده را در دستور کار قرار داد.

پسری جوان که خود را برادرزاده مرد تنها معرفی می‌کرد، در حالی‌که باور نداشت عمویش را از دست داده با حیرت‌ به مأموران گفت: دانشجوی دانشگاه علوم و تحقیقات هستم و در شرق تهران زندگی می‌کنم. از آنجا که عمویم تنها زندگی می‌کرد و فرزندی نیز نداشت، بعضی اوقات از دانشگاه به خانه عمویم می‌آمدم. دو سال پیش عمویم از زنش جدا شد و تنهاتر شد. وقتی چهار روز پیش با عمویم تماس گرفتم، تلفنش را جواب نداد. گفتم شاید کار دارد اما امشب که به خانه‌اش آمدم هر چه در زدم در را باز نکرد. صدای روشن‌بودن تلویزیون از خانه می‌آمد. به تلفن همراهش زنگ زدم اما خاموش بود. به همین خاطر نگران شدم و با آتش‌نشانی تماس گرفتم و پس از باز کردن در با جسد عمویم روبه‌رو شدم.

به گزارش ایران، با ادعاهای این پسر، پلیس رسیدگی به این جنایت مرموز را در دستور کار خود قرار داد. مرد 68 ساله در حالیکه در اتاق خود روی تختش خوابیده بود، از سوی افراد ناشناس مورد شکنجه قرار گرفته بود چرا که با طناب دست و پایش بسته و در دهانش یک گاز وجود داشت.

تحقیقات کارشناسان پزشکی قانونی حاکی از آن بود که چهار روز از مرگ مرد تنها گذشته است.

با به دست آمدن این سرنخ‌ها، پلیس تجسس‌های خود را ادامه داد تا عامل یا عاملان این جنایت شناسایی شوند.

کدخبر : 46700

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ ۱۷:۰۸

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین