کد خبر: 23342418
تاریخ انتشار: شنبه 24 بهمن 1394
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » آیت الله العظمی نوری همدانی با تقدیر از حماسه آفرینی ملت در 22 بهمن: ملت از مسوولان و دولت عمل می خواهد نه شعار و تبلیغات
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی با تقدیر از حماسه آفرینی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، خواستار همت جدی دولت برای رفع مشکلات معیشتی، اقتصادی و گرانی شدند و تاکید کردند این مهم با شعار و تبلیغات و سخنرانی محقق نخواهد شد بلکه به عمل مسوولان نیاز دارد.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

مرجع عالیقدر صبح امروز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم ، از حضور میلیونی و حماسی مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن را نشانه دلدادگی به انقلاب و ارزش ها دانستند و گفتند: باید توجه داشت که این حضور مردم در راستای حمایت از آرمان امام و شهیدان و رهبری است؛ این مردم با حضور خود اصرار دارند همان آرمان امام که استکبار ستیزی و مقابله با آمریکا و رژیم صهیونیستی و ایادی منطقه ای آنها است را ادامه می دهند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی افزودند: مردم با این حضور خود می خواهند اعلام کنند که اصول انقلاب و امام و رهبری که مبارزه با ظلم و حمایت از مظلوم در هر کجای جهان که باشد را حمایت می کنند. معظم له حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن و دیگر عرصه ها را لبیک گویی به رهبر معظم انقلاب دانستند و تصریح کردند: مردم با یک سخن و اشاره رهبری این گونه جوش و خروش دارند و درصحنه حاضر می شوند؛ چراکه ایشان را حافظ حقیقی خط امام و اصول انقلاب اسلامی می دانند.

ایشان اضافه کردند: مردم با سخن ایشان به صحنه می آیند؛ با حرف ایشان آماده شهات می شوند و ان شاءالله با همین انگیزه در انتخابات هفتم اسفندماه شرکت می کنند و حماسه دیگر خواهند آفرید.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی با تاکید بر این که مردم سنگ تمام گذاشتند و اکنون نوبت مسؤولان است، خاطرنشان کردند: دولت وظیفه اش در مقابل این مردم سنگین است، نامه ها و مراجعات زیادی داریم که حاکی از گلایه مردم از گرانی است؛ وضعیت معیشتی مردم خوب نیست. مرجع عالیقدر شیعیان اظهار داشتند: مسؤولان باید به فکر مردم باشند؛ نبودن اشتغال و بیکاری مردم را رنج می دهد؛ به فکر این مردم خوب باشید این کارها با سخنرانی و تبلیغات حل نمی شود.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی خطاب به مسؤولان یادآورشدند: مردم از ما عمل می خواهند؛ به فکر کار برای مردم باشید اینقدر به خارج چشم نداشته باشید آنها از ما کینه دارند آنها با ما دشمن هستند راه حل واقعی و نجات از مشکلات اقتصاد مقاومتی است آنهم با عمل نه سخنرانی. ایشان گفتند: از مسؤولان می خواهیم در روابط خارجی واقعا عزت ایران و اسلام را در نظر بگیرند؛ ایران هراسی به معنای دخالت و تجاوز به کشور ها بسیار بد است و باید رفع شود چون با منش اسلام مغایر است اما نباید به این بهانه قدرت خود را برای حفظ ثبات و امنیت منطقه و کشور خودمان و دفاع از مظلوم و مقابله با ظلم کمرنگ کنیم.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی ابراز داشتند: ما همیشه از کار خوب تقدیر و حمایت می کنیم؛ موضع مستحکم آقای دکتر ظریف وزیر امور خارجه درباره حق مردم سوریه نیز از این جنس است و جای تقدیر دارد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین