کد خبر: 23359925
تاریخ انتشار: شنبه 24 بهمن 1394
خانه » حواشی » رسالت » طلاب شاعر «زمزمه های انقلاب» را سر می دهند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

انجمن شعر طلاب خراسان رضوی، به مناسبت سی هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، شب شعری با عنوان «زمزمه های انقلاب» برگزار می کند.

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 

شب شعر «زمزمه‌های انقلاب» یک شنبه 25 بهمن‌ماه از ساعت 17 الی 19 در مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی واقع در میدان صاحب الزمان (عج) برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه فرهنگی-تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام علی عدالتی مجد، دبیر انجمن شعر طلاب خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه اظهار داشت: این سومین نشست سالانه شعر طلاب است که با حضور مصطفی محدثی خراسانی سردبیر مجله شعر، مسئول گروه فرهنگی روزنامه جام‌جم و عضو شورای عالی شعر صدا و سیمای جمهوری ایران برگزار خواهد شد.

وی پاسداری از انقلاب و زنده‌کردن خاطرات و دلاوری‌های مردم ایران در دوران انقلاب و هم‌چنین دفاع مقدس را یکی از وظایف جامعه‌ی هنرمندان و علی‌الخصوص شاعران دانست و تأکید کرد: هنر و بالخصوص شعر، یکی از مؤثرترین راه‌های انتقال رویدادهای تاریخی این مرز و بوم به نسل‌های بعدی است و مانع فراموش شدن از جان گذشتگی‌های مردم ایران خواهد شد.

عدالتی از تمامی شاعران انقلابی برای سرودن اشعاری در مورد انقلاب اسلامی و پیشرفت و تسری آن به سایر کشورهای مسلمان و حضور در شب شعر «زمزمه‌های انقلاب» دعوت به عمل آورد.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین