کد خبر: 23602261
تاریخ انتشار: یکشنبه 25 بهمن 1394
خانه » حواشی » رسالت » نمایشگاه عکس طلاب امروز در مشهد گشایش می یابد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دبیر انجمن عکس طلاب خراسان خبر داد:

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 

نمایشگاه عکس ١۵طلبه هنرمند حوزه علمیه مشهد امروز یکشنبه 25 بهمن‌ماه در اداره هنر و رسانه اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افتتاح می‌شود.

غفوریان، دبیر انجمن عکس طلاب خراسان در این رابطه اظهار داشت: این نمایشگاه از مجموعه برنامه‌های همایش سالانه «هنر متعالی» انجمن‌های ادبی هنری دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی است که امروز ساعت ١٨ افتتاح می شود.

غفوریان افزود: در این نمایشگاه ٣٠ عکس با موضوع آزاد از ١۵ نفر از طلاب جوان حوزه علمیه مشهد آماده نمایش شده است که همزمان با افتتاحیه نیز نشست نقد و بررسی آثار با حضور استاد مرتضی لطفی مدرس عکاسی در دانشکاه و رییس انجمن عکاسان خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

وی درباره فرایند برپایی این نمایشگاه یادآور شد: پس از فراخوان به طلاب مرتبط با انجمن عکس ١٢٠ اثر به انجمن ارسال و پس از تشکیل گروه انتخاب، ٣٠ اثر از ١۵ نفر برای حضور در نمایشگاه گزینش شد.

دبیر انجمن عکس طلاب خراسان افزود: انجمن عکس طلاب از مجموعه انجمن‌های هنری و ادبی دفتر تبلیغات اسلامی است که از اردیبهشت امسال فعالیت خود را آغاز کرد و علاوه بر تدارک دوره‌های آموزشی و اردوهای عکاسی، هر هفته روزهای دوشنبه ساعت ١٢ نشست‌های عکاسی برگزار می‌کند.

غفوریان تأکید کرد: تلاش و رویکرد ما در این مجموعه، افزایش و ارتقای سطح دانش و سواد بصری و هنری طلاب علاقمند به هنر و فعالیت‌های رسانه‌ای است.

وی از علاقمندان تماشای عکس‌های طلاب دعوت کرد تا در افتتاحیه این نماشگاه که امروز ساعت ١٨ در مرکز ملی پاسخگویی شهید هاشمی نژاد واقع در میدان صاحب الزمان (عج) برگزار می‌شود حضور یابند. این نمایشگاه هم‌چنین به مدت یک هفته همه روزه ازساعت ٩ تا ١١٣٠ برای بازید عموم دایر است.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین