کد خبر: 24233306
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » نکته آنلاین » اهمیت ترویج انقلاب اسلامی در فضای مجازی از دنیای واقعی بیشتر است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی در بازدید ازنمایشگاه رسانه های دیجیتال ؛

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی در بازدید از سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: اهمیت ترویج انقلاب اسلامی در فضای مجازی از دنیای واقعی بیشتر است چرا که در دنیای واقعی محدودیت های وجود دارد که در فضای مجازی این محدودیت ها جایی ندارد.

به گزارش چی 24 به نقل از نکته آنلاین: به گزارش نکته آنلاین ، امیر خوراکیان، معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور با حضور در سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، اظهار داشت: هیچ جمله ای به اندازه بیان نافذ مقام معظم رهبری که فرمودند اهمیت فضای مجازی به اهمیت انقلاب است، اهمیت این موضوع را نشان نمی‌دهد.

وی افزود: این نشان دهنده این است که ما به همان میزان در فضای واقعی به مسئله انقلاب اسلامی می‌پردازیم ، می‌بایست در فضای مجازی نیز به مسئله فضای مجازی اهتمام بورزیم.

خوراکیان با تاکید بر لزوم تقویت فضای مجازی با محوریت انقلاب اسلامی، اظهار داشت: اهمیت ترویج انقلاب اسلامی در فضای مجازی از دنیای واقعی بیشتر است چرا که در دنیای واقعی محدودیت‌های وجود دارد که در فضای مجازی این محدودیت‌ها جایی ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که ارزیابی کیفی تان از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی چطور بوده است، گفت: نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته است و از لحاظ کیفی نیز نمایشگاه در وضعیت خوبی به سر می‌برد. اما اگر در زمان مناسب‌تری برگزار می‌شد، بازدیدی بیشتری از این نمایشگاه رخ می‌داد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین