کد خبر: 24233307
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » نکته آنلاین » تداوم خط اصیل انقلابی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فاطمه آلیا در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی تاکید کرد؛

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این نمایشگاه با عملکرد خود توقع مردم را بالا برده است، گفت: ضرورت دارد خط اصیل انقلابی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی تداوم پیدا کند.

به گزارش چی 24 به نقل از نکته آنلاین: به گزارش نکته آنلاین ، به نقل از کمیته اطلاع رسانی سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، فاطمه آلیا در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، اظهار داشت: نمایشگاه امسال به نسبت سال‌های قبل به پختگی و بلوغ بیشتری رسیده؛ بعد مثبت این نمایشگاه این است که کم لطفی برخی مسئولان به رسانه‌های انقلابی باعث می‌شود جوانان انقلابی روی پای خود بایستند و نمایشگاه‌های موفقی را برپاکنند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه با عملکرد خود در طول سه سال توانسته فرمایش مقام معظم رهبری یعنی «من انقلابی‌ام» را در حوزه رسانه محقق کند؛ از سوی دیگر برای مردم نیز توقع و انتظار ایجاد کرده است. بنابراین مردم انتظار دارند خط اصیل انقلابی بودن در این نمایشگاه ادامه پیدا کند.

نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد رسانه‌ها در آستانه انتخابات، گفت: صداقت با مخاطب به خصوص در انتشار اخبار بسیار مهم است، متاسفانه در برخی موارد رسانه‌های زرد شعور مردم را به بازی می‌گیرند و اخبار و شایعاتی پخش می‌کنند که باعث  تشویش اذهان عمومی می‌شوند.

وی  با اشاره به اینکه رسانه‌ها می‌توانند برای تشخیص بهتر به کمک مردم بیایند، افزود: از ظرفیت رسانه می‌توان در جنبه‌های مثبت و منفی استفاده کرد، متاسفانه گروهی که در میان مردم جایگاهی ندارند از رسانه‌ها برای سیاه‌نمایی استفاده می‌کنند، رسانه‌های جریان انقلابی باید با در اختیار گذاشتن اخبار صحیح این سیاه‌نمایی‌ها را جبران کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین