کد خبر: 24298445
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 بهمن 1394
خانه » حواشی » رسالت » اپلیکیشن اندرویدی «انتخاب سبز» منتشر شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:

به گزارش چی 24 به نقل از رسالت:
 
 
 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، نرم افزار «انتخاب سبز» ویژه‌ی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین انتخابات مجلس خبرگان توسط مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی تولید شده و به طور رایگان در دسترس عموم قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر روحانی مقدم، مدیر داخلی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در مورد اهمیت پرداختن به موضوع انتخابات و تبیین جنبه‌های مختلف آن برای عامه‌ی مردم گفت: اهميت انتخابات در عرصه سياسی و حقوق عمومی بر هيچ‌‌کس پوشيده نيست و اين نقش در نظام مردم‌‌سالار دينی که مردم از جايگاه بالايی در آن برخوردار هستند، اهميت مضاعف پيدا کرده است. به همين علت تبيين ابعاد حقوقی، شرعی و دینی اين پديده مهم در عرصه نظری و عملی بسيار ضروری می‌‌باشد.

وی افزود: بررسی ابعاد مختلف موضوع انتخابات از آن جهت در مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی اهميت می‌‌يابد که اين  مرکز، همواره با سؤالات مختلف مردم متدین در این زمینه روبرو بوده است.

روحانی مقدم ادامه داد: حرکت در بستر تکنولوژی‌های روز و استفاده از این ابزارها در جهت نشر ارزش‌های دینی و مذهبی، یکی از اهداف و برنامه‌های اصلی ماست.

وی در مورد بخش های مختلف نرم افزار توضیح داد: این نرم‌افزار در 6 بخش اهمیت انتخابات، سبک انتخاب، اخلاق انتخاباتی، احکام فقهی انتخابات، مباحث اخلاقی-فقهی انتخاباتی و شبهات انتخابات ارائه شده است.

گفتنی است مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، آماده پاسخگویی به سؤالات مردم در حوزه‌های مشاوره خانواده، ازدواج، کودک و نوجوان، اخلاق، احکام شرعی، علوم قرآن و حدیث، کلام و اعتقادات، تاریخ اسلام، شبهات دینی، مشاوره دینی و احکام شرعی و... به چهار شیوه ارتباط تلفنی با شماره 09640، به  شکل عضویت در سایتeporsesh.com  و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461 و دریافت جواب سؤالات به صورت زنده در بخش «گفتگوی زنده» سایت می‌باشد.

برای دریافت این نرم افزار روی لینک زیر کلیک نمایید:

 

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین