کد خبر: 24322125
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 بهمن 1394
خانه » سایت های خبری » نکته آنلاین » نمایشگاه نسبت به سال گذشته پیشرفت محسوسی داشته است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دکتر حجت الله عبدالمالکی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

اقتصاد دان و استاد دانشگاه در بازدید از سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: نکته ای که در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، دیدم این بود که این نمایشگاه نسبت به سال های گذشته پیشرفتی محسوسی داشته است.

به گزارش چی 24 به نقل از نکته آنلاین: به گزارش نکته آنلاین ، دکتر حجت الله عبدالمالکی، اقتصاد دان و استاد دانشگاه با حضور در سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی ،با اشاره به حضور گسترده نیروهای انقلابی در نمایشگاه، اظهار داشت: در چند سال اخیر فضای دیجیتالی و سایبری توسط بچه‌های انقلابی پرشورتر شده است.

این اقتصاد دان ضمن تاکید بر لزوم پیشرفت جریان انقلابی در عرصه سایبری، گفت:  همان طور که می‌دانید پیش از این جریان هنر و رسانه در اختیار جریان‌های غیر انقلابی قرار داشته، نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی شتاب بی نظیری به حرکت نیروهای فعال انقلابی این زمینه می‌دهد.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری این نمایشگاه خیلی موثر است و همچنین باید این گونه برنامه‌ها تداوم بیشتری داشته باشد. به نظر من اگر نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی امسال با سال گذشته تفاوتی نداشته باشد به نیروهای انقلابی که در این عرصه فعالیت می‌کنند، ظلم شده است.

دکتر عبدالمالکی افزود: باید در سال آینده و برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، پیشرفتی قابل توجه و محسوس لحاظ شود. مردم بایستی منتظر باشند که در این نمایشگاه دست آوردی متفاوت چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی مشاهده کنند.

وی در پایان تصریح داشت: نکته ای که در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، دیدم این بود که این نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته پیشرفتی محسوسی داشته است و باید این روند صعودی قطع نشود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین